reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

MrsF - mi tez po przedostatnim usg było już obojętne jaka będzie płeć i równie dobrze mogłabym nie wiedzieć do porodu. Na tym przedpotopowym aparacie nie dało się określić najważniejszego - budowy serduszka (już nie mówiąc o płci) i wtedy już nie liczyła się płeć, ale to, czy wszystko jest porządku. Teraz jednak wiem, że było warto wiedzieć, bo tak jak napsała Telma na wątku głównym, wszystko stało się bardziej realne. Ale może to tylko moje wrażenia, w końcu to moje pierwsze dziecko i dopiero powoli zaczynam poznawać uczucie macierzyństwa.
 
reklama
Marteczka- moja chrześniaczka ma na imię Zuzka i bardzo fajna, mądra z niej dziewczyneczka!:-):-)
Zapraszam na wątek główny
 
U nas też jeżeli dziewczynka to będzie Zuzanna, ja chciałam Mariannę ale moi chłopcy się uparli:tak:
A jak chłopiec to chyba Maksymilian:-) albo Maksym. Mam nadzieję, że przy następnym USG się ujawni;-)
 
U nas ma być dziewczynka, więc od dłuższego czasu nazywany ją Tośką (Antonina). Mąż miał i zapewne ciągle ma w głowie imiona typu: Karolina, Bianka (nie Blanka-kojarzy mu się z czymś pustym "blank"), Kornelia, Patrycja, Dominika. Jednak jedyne imię, na które oboje patrzymy przychylnym okiem to właśnie Antonina. Co do chłopca to moją połowa jest zagorzałym fanem imienia i tu uwaga: Auksencjusz! (co na dłuższą metę jest nienajgorszym imieniem ;-)). Ja jednak przystawałam za nieco mniej ekstrawaganckim Nikodemem, ew. Janem Nikodemem.
 
Hej, a my od początku ciąży mówiliśmy Franuś lub Franka żartobliwie. Jak się dowiedzieliśmy, że to chłopiec nie pozostało nam nic innego jak dalej trzymać się Franka! :-) Więc tak już zostało i nie wygląda na to żeby się zmieniło. Choć mi się od zawsze podobał Filip. Może drugi dzidziuś zostanie obdarzony tym imieniem, kto wie :;-) Ale póki co czekamy na Franusia :happy2:

Pozdrawiam
 
Gemini dosc oryginalen imię Auksencjusz z takim sie jeszcze w moim całym życiu nie spotkałam ale jak dla mnie zbyt wydziwiane:-p:sorry2:
 
A u nas problem, bo nie ma ladnych imion męskich, jak babcie kocham! Tzn. ma byc: niezbyt popularne, bez polskich znakow, majace odpowiednik za granica, z madrym patronem i ma sie nam podobac. Chyba za duzo tych warunkow bo sie nie mozemy zdecydowac!
Choc ostatnio chodzi za mną Krzyś... albo Marek...
 
reklama
hej GEMINI zdecydowanie namawiam na NIKODEMA, gdyby nie fakt ze mam mlodszego brata o tym imieniu ... zatem mojemu synkowi planuje dac Maksymiljan. Znam 2 Nikodemow i sa genialni!
 
Do góry