reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Jaspis, u nas zarówno Leon, jak i Szymon podoba się obojgu :) Córce Szymek "nie leży".
Bardziej chodzi o to, że jak wychodziłam z każdego usg po potwierdzeniu płci to wiedziałam, kto u mnie mieszka.. najpierw Wiktoria, a później Filip. Teraz wyszłam i choć Szymek mi się podoba, to już nie ma tego połączenia... Nie wiem, jak to wytłumaczyć. Bardzo ładne imię, ale "nie moje".
Mężowi Leon się podoba, ale nie tak jak Szymon ;) Aczkolwiek przekonuje się i sam już mówi "Leoś" do brzucha :) Bez naciskania sam się przekonuje coraz bardziej :)

P.S.: A jakie imię u Was będzie?
 
reklama
My z mężem w żaden sposób nie możemy dojść do porozumienia :angry:
On chce Jan, Józef, itp., ewentualnie Szymon. A ja chcę Nataniel, Fabian (chociaż historyjka o pawianie jakoś ostudziła mój zapał) lub idąc inną ścieżką: Gabriel.
No i chyba jeszcze troszkę nam zejdzie na tych sporach. Obje jesteśmy uparci...

Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to tu nie byłoby problemu: Dobromiła lub Honorata :tak:
 
Babygg no jak się obojgu podoba to nie ma problemu, no i jak już mąż mówi do brzusia Leoś to tak pewnie zostanie ;). U nas będzie Grześ (chyba, że płeć się nie potwierdzi, to będzie kłopot, bo dla dziewczynki nie mamy imienia).
Moniqaa dobrze, że jest jeszcze trochę czasu :)
 
U nas jeszcze do końca nie postanowione ale chyba będzie Ignacy. Jakoś nam to imię "wpadło" do głowy już na samym początku ciąży i tak mówiliśmy z mężem do brzucha:)
Mnie strasznie podobają się jak ja to mówię takie "stare" imiona : Franciszek, Jan, Stanisław, Ignacy itp...zdrobnienia przy nich są takie fajne. Tylko teraz się tak zastanawiam jak już nasz Gwiazdor podrośnie i będzie miał np. 7,8 i więcej lat to cały czas do niego Ignaś wołać nie będę a Ignacy to mi tak poważnie brzmi.
Alesia - Ty masz Ignasia w domu:) wołacie na niego "Ignaś" czy macie jeszcze inne zdrobnienia?
 
reklama
Do góry