reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Juszka a co do Carmen to chyba teraz musiałoby to być pisane przez K. Teraz wymagają pisowni polskiej, ale nie jestem pewna jak do tego podchodzą poszczególne usc:confused:
 
reklama
Juszka a co do Carmen to chyba teraz musiałoby to być pisane przez K. Teraz wymagają pisowni polskiej, ale nie jestem pewna jak do tego podchodzą poszczególne usc:confused:

Jeśli mam być szczera to też nie jestem pewna czy może tak być, będziemy szukać info jak dowiemy sie płci. W dodatku coś mi sie ostatnio wydaje że będzie siusiak :p A wcześniej byłam pewna że dziewczynka tak się nam ukrywa. Jutro myślę że już dzidziuś będzie grzeczny i się dowiem :-)
 
Ja tez mam przeczucie że u nas chłopak, a mąż że dziewucha;) Zobaczymy za tydzień. Tylko będzie kłopot jak dziewczynka, bo nie mamy żadnego typu na imię.
To trzymam kciuki żeby się dzidziuś ujawni jutro!
 
My ciągle mamy dylemat... bardzo mi się podoba Leon, mąż też już się do tego imienia przekonuje :D i jakoś inne do naszego brzuszka nie pasują :D Śmiesznie będzie, jak okaże się jednak dziewczynka :D to chyba będzie Ania :)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry