reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona naszych przyszłych pociech

Jagna padłam z Pawiana :-D.
U nas będzie Grzegorz, a jak zmieni się jeszcze w dziewczynkę to nie wiemy :)
Śliczne imię, mój brat miał być Grześ, ale dziadek stwierdził, że i tak będzie Grześ od nazwiska, więc jest Wojciech:-D I dziadek miał racje brat cale liceum był Grześ i nawet koledzy dzwoniący do niego pytali o Grzesia, co kilka razy się skończyło informacja ze się pomylili;-)
U Celinki tez same Kubusie i Julki
 
reklama
u Ignacego w przedszkolu są Lenki, Ale, Maksy i Bartki.
A u nas w domu imiona jak zwykle nie wybrane chociaż Ignacy wymyślił że chłopiec będzie miał Hugo ( jak mój dziadek) a dziewczynka Irena (jak babcia Rafała), zobaczymy, pomyślimy jak już może dowiemy się co tam w brzuchu rośnie.
 
A ja myślałam dla corci Lena, Nadia ( Nadia to musze jeszcze z moim porozmawiać, bo chcemy drugie imie, ale nie wiemy jakie)

A dla chłopca to wielki problem, mam nadzieje, ze moje 70% będzie nadal dziewuszka w 100%:D
 
U nas będzie Leoś :) Albo Szymek - faworyt tatusia ;) Mam nadzieję, że jednak mąż się przekona w 100% i zostanie Leon - ku radości mojej i dzieciaków :)
 
reklama
Babygg moim pierwszym typem był Leon, a męża Szymon, ale poszliśmy na kompromis i wybraliśmy imię, które nam obojgu się podoba :)
 
Do góry