reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Mój Remek jak sie miał mały urodzic to nie chciał słyszec o Oskarze ,a chciał mu dac na imie Apollo:-DUpodobanie do orginalnych imion ma po mamusi -dla potwierdzenia napisze wam jak ma na imie rodzenstwo mojego -Sylwia,Arleta,Remigiusz,Damian,Klaudia,Marlena,Gracjan,Oktawia,Idalia:tak:

To az tyle ich jest?:szok::szok:
Ale zgadzam sie, swieta musza superanckie:-)
 
czyli twój mąż ma ośmioro rodzeństwa? Mój teść ma dziesięcioro.. i może z 3 utrzymuje kontakt,bo reszta sie po świecie porozjeżdżała ;-) Chyba babcia mojego D nie miała aż takiej fantazji,bo ponazywała ich: Leszek,Krystyna,Stanisław,Zbigniew itd.. :-D chyba wszystkie najbardziej pospolite imiona wykorzystała.
 
a my kompletnie nie mamy imienia dla chłopca jeśli jednak potwierdzi się że będzie chłopak to w ogóle nie mamy pomysłu jak dać na imię :sorry2:

już sto razy przeglądałam wszystkie imiona chłopięce i wielkie niccccc :zawstydzona/y:

najpierw chciałam Radka to mojemu się już nie podoba , potem miał być Norbert i już mojemu mężowi sie odwidziało ....:dry:
 
a my kompletnie nie mamy imienia dla chłopca jeśli jednak potwierdzi się że będzie chłopak to w ogóle nie mamy pomysłu jak dać na imię :sorry2:

już sto razy przeglądałam wszystkie imiona chłopięce i wielkie niccccc :zawstydzona/y:

najpierw chciałam Radka to mojemu się już nie podoba , potem miał być Norbert i już mojemu mężowi sie odwidziało ....:dry:

My też nie mamy pomysłu na imię dla chłopca. Nic mi się nie podoba. No ewentualnie Mateusz ale tak ma na imię syn mojej koleżanki (4 lata).. więc najwyżej będzie plagiat. :-D
 
:-)przywitam się jeszcze raz...przywitałam sie juz na watku gdzie sie nowe brzuszkowe witaja...przedstawiaja...:tak:
ostatnio na usg cos lekarz bąknoł o chłopcu.....hmmmmmmmm....moze bedzie Marcel:-)Marceli:-)
 
Ja odkąd wiem to już mi kompletnie nic nie przychodzi do głowy. Na tapecie jest Milenka i Roma, ale już tyle razy tu pisałam inne imiona że się nie zdziwię jak się znowu zmieni. Bardzo mi się ta Milla podoba ale niestety tylko mi. Cała reszta jest przeciw:-)
 
reklama
Ja od poczatku chciałam Jasia Lub Małgosie, ale teraz mam głowe pełną nowych pomysłow:tak:Jak mi dzidziol teraz sie urodził byłby Karol albo Agatka:-p
 
Do góry