reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
co prawda lekarz powiedział, że na 80% będzie dziewczynka, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to może się jeszcze 1000 razy zmienić :happy:
jeśli jednak się sprawdzi to bardzo chciałabym, aby miała na imię Natalia - po mojej Babci
dla chłopczyka podoba mi się (jak na razie) Franek :happy:
 
co prawda lekarz powiedział, że na 80% będzie dziewczynka, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to może się jeszcze 1000 razy zmienić :happy:
jeśli jednak się sprawdzi to bardzo chciałabym, aby miała na imię Natalia - po mojej Babci
dla chłopczyka podoba mi się (jak na razie) Franek :happy:


hmm a nie boisz się że dziecko z takim imieniem będzie za bardzo odstawać :eek:wiesz teraz te imiona to już nie na czasie i wogóle takie dziadkowe imie:sorry:hmm nie wiem ale ja jakoś niewyobrażam sobie aby mój synek miał na imie Franek Zygmunt czy Czesław itp.:sorry:
 
A mi się wydaje ze teraz Franków jest sporo co rusz w piaskownicy słyszę
Franek, Franeczek, Franio ;-):tak:


No niby tak(chociaz ja jeszcze nie słyszałam)ale jednak wiecie to jest imie takie hmm...no wiecie mój dziadek ma tak na imie :sorry:bardziej wole imiona na czasie teraz jest tyle takich ślicznych imion co ja bym wolałabym nazwać z tych na czasie imion:sorry:
 
Ja jak wiedziałam , że jestem w ciąży a już byłam to się śmiałam że Marcel idzie:-) także chyba już tak zostanie:-D Chyba że się okaże że Marcel nie ma nic między nóżkami:-D wtedy nie wiem:) Narazie jest Roma ale to chyba dziesiąte już imię z kolei:-)

PS Franek też mi się podoba:tak:
 
hmm a nie boisz się że dziecko z takim imieniem będzie za bardzo odstawać :eek:wiesz teraz te imiona to już nie na czasie i wogóle takie dziadkowe imie:sorry:hmm nie wiem ale ja jakoś niewyobrażam sobie aby mój synek miał na imie Franek Zygmunt czy Czesław itp.:sorry:

nie, nie chciałabym, aby dziecko miało później do mnie pretensje o imię - dlatego to jeszcze nie postanowione :happy: z pewnością wybiorę w efekcie jak najlepsze i najbardziej neutralne pod względem ewentualnych wyśmiewanek przez dzieci, np. w piaskownicy :happy:

mam po prostu głęboką nadzieję, że to będzie dziewczynka, Natalka :happy:
 
Ja także chce dziewczynke i już planuje kupić ciuszki i mówie ze dla Nadii trzeba pokupowac a M tak tak chyba ze będzie Alanek(bo mi mówi że ma takie przeczucie):-D


CAROLINE mam nadzieje że nie uraziłam cię moim pytaniem:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja także chce dziewczynke i już planuje kupić ciuszki i mówie ze dla Nadii trzeba pokupowac a M tak tak chyba ze będzie Alanek(bo mi mówi że ma takie przeczucie):-D

CAROLINE mam nadzieje że nie uraziłam cię moim pytaniem:sorry:

Ja też poszłabym już na zakupy, ale jeszcze wstrzymam się - przynajmniej do kolejnego USG, na którym będzie już więcej widać :-)

Oczywiście, że mnie nie uraziłaś :-) Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania i musimy to szanować - na tym polega tolerancja :happy:

Specjalne pozdrowionka dla Ciebie, Patrysia :-)
 
reklama
Do góry