reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

A za nami kolejna dyskusja i w koncu dochodzimy do jakichs kompromisow:-)
Na liscie mamy Emilie i Zosie oraz Olafa,Oskara i Alexa...Myslimy dalej:)
 
reklama
ja myslalam o Michale dla chlopczyka albo Kasi lub Emili dla dziewczynki ale jeszcze to sa wczesne propozycje:-)

 
Ostatnia edycja:
u nas jeśli będzie synek to będzie Bartuś
a dla dziewczynki mam problem...
podoba mi się Julka, Zuzia ale racze tak nie damy bo za popularne...
zostaje na liście naszej Maja (mąż kręci nosem bo mu się z pszczółką kojarzy) Laura, Lena i Martusia...
sama nie wiem...
 
U Nas dla dziewczynki Maja lub Oliwia a dla chłopca to już problem, bo wszystkie moje propozycje są odrzucane przez męża. Brałam pod uwagę Maciuś lub Mikołaj (Mikuś) :)
 
A u nas jak na razie zostaje dla dziewczynki albo Nikola albo Nadia a dla chłopca ostatnio spodobało nam się Ksawery.
 
reklama
I my z mężem zachodzimy w głowę, jak dać naszemu pierwszemu dziecku na imię... Mało tego - imiona, które mnie się podobają, nie podobają się memu mężowi i na odwrót. :-(
Idąc za tradycją rodzinną dziewczynka powinna mieć na imię Wiktoria, tak miały na imię prababka, babka i ma moja mama - tyle że to imię kojarzy mi się z dużymi kobietami o ciężkim charakterze ;-), a nie z małym dzieciątkiem hihihi.
I już tak myślałam, że może Wiktoria Maria (drugie imię po drugiej babci)...
Z drugiej strony bardzo mi się podobają: Natalia, Julia i Aleksandra, ale od 5 lat są baaardzo popularne. :-(
A może Lenka albo Julianna? Eh, trudne zadanie.
Dla chłopca najbardziej podoba mi się Igor, ale tak ma na imię mój bratanek.
Więc waham się między: Bartosz, Łukasz a Patryk.
Mój mąż się upiera przy Marcinie.
 
Do góry