reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Nikki my nie mamy w planach powrotu do Polski, także ewentualnie jakby się dziewczę trafiło to by była Jessica tak właśnie pisana ;-) Musimy wybierać imiona uniwersalne, a Dominik pewnie byłby z "c" na końcu ;-)

Corka mojego meza,urodzona i mieszkajaca w Polsce tez ma na imie Jessica,i tak zostala bez problemow wpisana:)a bylo to lat temu 12...matko jak ten czas leci....
 
reklama
szczerze mowiac nie zastanawialismy sie nad tym jeszcze .... chcialabym pierwsze wiedziec kogo bede miala... dopiero potem bedziemy kombinowac... :tak:
 
szczerze mowiac nie zastanawialismy sie nad tym jeszcze .... chcialabym pierwsze wiedziec kogo bede miala... dopiero potem bedziemy kombinowac... :tak:

hehehe to tak jak ja ....czekam niecierpliwie na usg ........i dopiero potem tak na poważnie zacznę się zastanawiać..................chociaż moj synek miał byc dziewczynką tzn ja bardzo sobie ubzdurałam ze bedzie dziewczynka mimo że miałam mnóstwo razy robione usg i za każdym razem lekarz mi mówił że to chłopiec:-D:-D....to ja mądra nawet kupiłam skarpeteczki z koroneczką:zawstydzona/y:;-).....i imię też już miałam .......Natalia Julia ...........nadal mi się one podobają......no ale zobaczymy ;-)
 
A jak Wam sie podoba imię Hania dla dziewczynki ?Hanna,Hanka,Hania...zastanawiam się nad nim.Podoba mi się tez Lidia,Lidka
a dla chłopca to zielonego pojęcia nie mam:baffled:
 
No właśnie super bedzie sie myślało jak będziemy wiedzieć co mamy pod serduszkiem :tak:jak ja się dowiem co urodze to juz tak wogóle fajnie konkretnie się wyszuka imie bo wiedzieć będe już dla kogo tzn.dla jakiej płóci no ale w sumie i tak juz dla dziewczynki mamy a dla chłopca to jeszcze troche pomyślimy;-)
 
Mi dla chlopaka podoba się Kacper lub Max a dla dziewczynki Nikola z tym że teraz jest moda na to imię i bardzo dużo jest Nikolek. Więc może Ilonka?
 
Mi dla chlopaka podoba się Kacper lub Max a dla dziewczynki Nikola z tym że teraz jest moda na to imię i bardzo dużo jest Nikolek. Więc może Ilonka?
Mam ten sam problem, bo podobają mi się dla dziewczynki te imiona popularne teraz, a że też mam popularne imię, to wiem, jakie to potrafi być denerwujące...
 
reklama
Do góry