reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Gosia_k23, pewnie masz rację - może nie ma co patrzeć na popularność danego imienia, tylko wybrać takie, które się podoba i nie kojarzy źle...
No nic, jeszcze jest trochę czasu, więc pewnie nie raz zmienimy zdanie.:-)
 
reklama
Hehe mi sie chce smiać ze mnie i mojego M już nie chcemy Sergiusza imie hehe wiecie co nam teraz podoba się Oliwier ale kurka pisałam wam że niedawno urodziła moja koleżanka no i ona ma Oliwierka i moja sąsiadka też ma co nie bede brała bo tak głupio wokól same Oliwerki jeszcze będą złe że od nich ściągnełam to imie ach:sorry2:tak wiec dla synka nie mamy jeszcze kurka:dry:

Ale dla dziewczynki zostaje Nadia ale dla ciekawskich z rodziny mówimy Nikoloa a dlatego bo ktoś przedemną może weźmie to imie a ja chce pierwsza hehe:-p
 
No i mamy imie dla synka gdyby jednak okazało się że chłopczyk mieszka w brzusiu Alan(Alanek):tak:i już chyba nie będziemy zmieniać no a dziewczynka Nadia(Nadusia):tak:
 
u nas jakoś zostało pierwsze słowo Szymon lub Tymoteusz lub Lenka lub Pola:-) no chyba, że coś mi się odwidzi na porodówce na przykład:-)

a co do Nadii to piękne:zawstydzona/y:;-)

bardzo lubię swoje imię i na prawdę polecam, ale Nadusia:wściekła/y: nie cierpię tego zdrobnienia, ale może się spodoba Waszym pociechą:-)
 
bardzo lubię swoje imię i na prawdę polecam, ale Nadusia:wściekła/y: nie cierpię tego zdrobnienia, ale może się spodoba Waszym pociechą:-)


ja kocham się w tym imieniu więc tu na bank bedzie jak córcia a zdrobnienie hmm w sumie zawsze to mam takie Nadii Nadusia lub Naduś(to troche takoś nietakoś)a powiedz mi jakie są fajne zdrobnienia do tego imienia bo powiem ze jest to imie dla mnie nowe i jeszcze nie wiem jakie zdrobnienia są ładne:tak:
 
do mnie mówią i mówili tak:

Nadzia, Nadka, Nadiusia, Nadiuśka, Nadin, Nadziejka, Nadinka to chyba koniec, ale wolałam po prostu Nadia:-)
 
reklama
Te zdrobnienia są faktycznie niektóre dziwne... Mi się podoba wiele imion, np. Aleksandra, ale wiem, że nikt tak nigdy na posiadaczkę tego imienia nie powie, tylko Ala albo Ola....
 
Do góry