reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Emilcia a ja znam Adama, jest ratowniekiem i taaakim ciachem że się od lasek opędzać musi a do tego jest naprawde zajefajnym gościem:-D:-D:-D
 
Chyba poza granicami kraju bo polskie juz chyba wszystkie były:-) Raz na tydzień się zmienia i najgorzej właśnie przez to że później nie można sobie chodzić do urzędu i zmieniać:-) Co chwilę mi się nudzi i wydaje się do niczego.
 
Macy u mnie było to samo :-D Miała być Kinga, Klaudia, Dorota, Marietta, Lena, Blanka, Maja, Justyna.... :-D:-D:-D Aż w pierwszej dobie życia stanęło na Anna Maria. A mój mężulek po tygodniu szybko pojechał ją zarejestrować, żeby znów mi się nie odmieniło :-D
 
Black, u nas konsekwentny jest tylko mój synek. Mi się marzy Pola lub Maja, ale syn mówi: to Agatka ma być! I chyba nie mam wyjścia.;-)
 
Black, u nas konsekwentny jest tylko mój synek. Mi się marzy Pola lub Maja, ale syn mówi: to Agatka ma być! I chyba nie mam wyjścia.;-)

My konsekwetnie z męzolem jak nie wiedzieliśmy czy to facecik czy dziewojka chcieliśmy Agatke ... :cool2:
później jednak oboje stwierdzilismy ze chcemy mniej spotykane imię i postanowiliśmy, że Greta

bedzie Borysek Aleksander który miał byc Filipem, później Aleksandrem a na koncu wyszło ze Borcio Aleksander :rofl2:

Mojemu Bratu urodził sie tydzien temu Marcel
a mojej siostrze stryjecznej pól roku wczesniej Gracjan

moja mama smieje się ze wszyscy powymyslalismy imiona z kosmosu trochę :rofl2:
 
reklama
Zuzi co prawda żadnej w rodzinie nie ma, ale też co chwilę ktoś kręci nosem ... że popularne, że znają głupie Zuzki, że są ładniejsze imiona ... rodzinie nie dogodzisz :no:
A myślałam, że tylko u mnie kręcą nosem na to imie.. od jakichś 5 miesięcy wszyscy w rodzinie wiedzą, że noszę w brzuchu Zuzię, wszyscy już ją nawet tak nazywają.. a ostatnio się dwie ciocie zbuntowały i stwierdziły, że Zuzia to tak pospolicie.. i żebym tak dziecka nie nazywała :no: tak mnie nastawiły, że sama zaczęłam mieć wątpliwości :szok:
no ale jedna ma syna Piotrusia (dość pospolite imie chyba?) a druga dwie córki: Gabrysię i Izę (również strasznie wymyślne imiona,co? :sorry:) więc stwierdziłam że nie będę przejmować się ich głupią gadką.
Mi jeszcze po głowie Marysia chodzi.. D ma babcię Marysię więc moglibyśmy dać dla Zuzi tak na drugie imię ...ale to nie Maria, tylko Marianna.. A Marianna mi się nie podoba :-p
Nie wiedziałam że wybór imion dla dziecka to taka trudna sprawa :szok:
Karoli a może Ty na drugie imie daj Marcin dla synka? Skoro Ci się tak bardzo to imie podoba, to myślę, że mąż nie miałby nic przeciwko :-p
 
Do góry