reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

U nas imię wybrane dla dziewczynki jeszcze zanim w ciąże zaszłam, ale rodzince nie chcemy mówić, aż się urodzi, nie wiem poco im to wiedziec już - więc wymyślają jej imiona sami - no i sobie wymyślili, że Zosia będzie i ciągle jak dzwonię do rodziców to pytają jak Zosia :-D pokręciło ich - Michasia będzie i jak mi będa mówic inaczej to nie będe przyjeżdżać:-p
 
reklama
Ogłoś konkurs.:-)


Ja chyba też ogłosze konkurs:-D Z imion jakie mi się podobają, to mojemu mężowi nic nie pasuje:sorry2: On chce Juliusz Alekasander- ale jak dla mnie to troche zapowaznie. Ewentualnie moge się zgodzić na Juliana, w koncu takie same zdrobnienie jak od Juliusza- Julek. Ale też za bardzo mi to nie podchodzi. Co o tym myślicie? A Olek to mi się kojarzy ze starym facetem:shocked2:
 
Juliusz orginalne imie!
mi sie Aleksander bardzo podoba jest takie dostojne i meskie, a zdrobnienie nie musi byc Olek moze byc Alek, Alus (tak wolamy wlasnie na szwagra)
 
A wszystko zaczęło się od tego, że kolega mojego męża nazwał syna Mieszko i tak o słynnych ludziach rozmawialiśmy.
W pewnym momencie mój mąż stwierdził, że będzie Napoleon. A ja na to, że się nie zgadzam - wole Juliusza Cezara.:rofl2::rofl2::rofl2:No i tak sobie palnęłam, a on się do tego Juliusza przyczepił:rofl2::rofl2::rofl2: Udało mi się jedynie odwieść go od Cezara:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
:rofl2: Karoli, to się zmówiłaś z moim mężem:rofl2::rofl2::rofl2:

Już sobie wyobrażam go w szkole:-D:-D:-D mam nadzieje, że nie doprowadzi do upadku szkoły, tak jak słynny J.C.- Rzymu:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Andzia, o Cezarym to nikt nie musi wiedziec;-), to jako drugie imie:-);-)
ale Juliusz to super imie, i szczerze naprawde bardzo mi sie podoba.
W wersji wloskiej tez bardzo mi sie podoba (Giuliano) i nawet myslalam, zeby tak dac mojemu synkowi na imie.
 
reklama
Do góry