reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Pumpkin, i dlatego kończy się tylko na chceniu i podobaniu. Imię podobać mi się może, ale swojemu męzowi nawet nie mówiłam o tej propozycji imienia dla dzidziusia, to tylko wam "w sekrecie":-p Pewnie miałby racje jakby mi ścierką przyłożył:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja chyba zrezygnuje z drugiego imienia dla synka.Po pierwsze nie mam pomyslu a po drugie...nie mam pomyslu;-):-D

Kaja Tymoteusz bardzo mi sie podoba i mam mile skojarzenia.Syn przyjaciela mojego meza ma tak na imie-przefajny chlopak:-)
 
Witam!
Dopiero dzis odnalazłam wasze forum i bardzo mi sie tu podoba!
Jak tylko dowiedzielismy się że zostaniemy rodzicami wybralismy imię Nikodem!
Teraz już znamy płec i .............będziemy mieli synka!Więc zostaje imię Nikodem:)
Pozdrawiam wszystkie Panie:)
 
A u nas póki co wszystko wskazuje na to, że będzie Maria Magdalena, znaczy się Marysia :)
Dla chłopca mamy jakby co wybrane Stanisław Jan. Mi bardzo podoba się Piotr Jerzy, ale mąż bardzo chciał by dać chociaż na drugie właśnie Staszek po jego dziadku. Po burzy mózgów doszłam do wniosku, że Staś nie pasuje mi na drugie imię i jeśli już, to musi być na pierwsze i tak już zostało. Ale ciężko było wybrać takie, żeby ładnie brzmiało z nazwiskiem i żeby nie powtarzało się z resztą rodzinki. Już nam wystarczy, że ja nazywam się dokładnie tak samo jak moja teściowa. ;)
Dla dziewczynki mamy jeszcze opcję Joanna Izabela, ale to raczej już jak nam się druga córcia trafi.

pozdrawiam
 
A u nas bardzo długo mieliśmy problem z wybraniem "odpowiedniego" imienia dla naszego malenstwa :) i co dziwne dla chłopca wybralismy bardzo szybko i jednogłosnie: Piotruś :-)
a z imieniem dla dziewczynki był wielki problem:) no i kilka tygodni pozniej okazało sie,że bedziemy mieli córeczke :-)
nasza córcia będzie Natalka,mam nadzieje,ze tak zostanie :tak:
 
A'propos imienia Nikodem mój chłopak miał tak na imię, ale wszyscy na niego Nikoś mówili.... Imię bardzo mi się podoba ale zdrobnienie już nie.
Strasznie podoba mi się imię Janek. Ale to może za parę lat ;-);-);-)
 
A'propos imienia Nikodem mój chłopak miał tak na imię, ale wszyscy na niego Nikoś mówili.... Imię bardzo mi się podoba ale zdrobnienie już nie.
Strasznie podoba mi się imię Janek. Ale to może za parę lat ;-);-);-)

Bardzo wiele osób z znajomych i rodziny poleca mi to imię właśnie - Nikodem - ale między innymi zdrobnienie Nikoś mi też nie odpowiada. Tak sami Gabriel - piekne i też mi o nim wiele osób mówi ale zdrobnienie Gabryś ... już mniej.
Narazie nadal numer 1 - Tymoteusz ;-) ale klamka nie zapadła ;-)
 
reklama
Moja córa będzie miała na imię Córa i koniec. Już mam nerwy co chwilę mi się zmienia. Całe życie miałam problem z wyborem byle czego a tu taka ważna rzecz jak imię dla dziecka to już mnie przerasta:-D Jak mi się podoba to mężowi nie i tak w kółko:happy2: Także skapitulowałam:-D
 
Do góry