reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Ja mam dwa imiona i prawde mówiąc, to nigdy te drugie do niczego mi nie było potrzebne. Za moich czasów szkolnych (ale to brzmi:rofl2:) na świadectwie było wpisywane jedne imię. Jedynie w dowodzie mam dwa wpisane, ale wszędzie podaje jedno, no chyba ze jest ewidentnie rubryka - drugie imię
 
reklama
Ja mam dwa imiona i prawde mówiąc, to nigdy te drugie do niczego mi nie było potrzebne. Za moich czasów szkolnych (ale to brzmi:rofl2:) na świadectwie było wpisywane jedne imię. Jedynie w dowodzie mam dwa wpisane, ale wszędzie podaje jedno, no chyba ze jest ewidentie rubryka - drugie imię
andzia - zmieniły się czasy ;-) teraz w szkolnych dokumentch też dwa ;-)
 
To widać, że dawno do szkoły nie chodziłam:rofl2::rofl2::rofl2: mój ostatni dzień w szkole to był rok 1995 :shocked2: jejku, w ubiegłym wieku;-):rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-) U mnie 28 tydzień i na 100% będzie dziewczynka i od początku ciąży imie było wybrane NIKOLA co o tym imieniu myślicie;)
:tak::-):-D
 
dziewczyny pomóżcie!
Co lepiej brzmi :
Marika Maja;
Marika Wiktoria;
Marika Olafia
???
Pierwsze jest bankowe ale tym razem chciałabym nadać drugie bo to dziewczynka i po pierwsze: dużo imion mi się podoba(ale staram się dopasować drugie do pierwszego,więc większość odpadła w przedbiegach) a po drugie: czasem dziewczynki przywiązują duża wagę do szczegółów,np ja w okresie dojrzewania uwielbiałam podpisywać się imieniem,pierwszą literą drugiego i dopiero nazwiskiem :) zresztą robię tak do dzisiaj :)
Moje obecne nazwisko jest 10-cio literowe,więc dość długie...na to też muszę zwrócić uwagę
Mój synek ma tylko jedno imię-Wiktor i całkiem nieźle brzmi z nazwiskiem,stąd pomysł,żeby małej dać na drugie Wiktoria
Olafia,to imię islandzkie,mam jednak obawy,że jak wrócimy na stałe do Polski,to będzie to kontrowersyjne...z jednej strony powód do dumy,z innej do żartów...
Powiedzcie,co myślicie...w końcu co "dwie"głowy,to nie jedna :)
 
A z bierzmowania imion nie macie:-D:-D:-D? Ja mam trzy imiona w sumie:tak:


tak tak ja też trzyimienna:rofl2:Patrycja Barbara Weronika Sz.:-)
Synek jak pisałam kilka razy bedzie mieć po tatusiu tak jak pierwszy synek:tak:a córcia gdyby była to po mamusi:tak:nie patrze na to aby do siebie pasowały poprostu pamiatka po rodzicach;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mysle, ze pomysl z Wiktoria (po braciszku) super!!!
ja mam synka Olafa wiec Olafia jest mi bliskie ;-)
napisz sobie z nazwiskiem wszystkie wersje i zobaczysz, ktore najfajniej brzmi!
 
Do góry