reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
A z bierzmowania imion nie macie:-D:-D:-D? Ja mam trzy imiona w sumie:tak:
No ale z bierzmowania nie jest urzędowe, więc w papierach nigdzie go nie ma;-)A szkoda bo bylabym Agnieszka Julia:-D

Anetrix: mi się podoba Marika Wiktoria:happy:

Chciałam dać Michalince dwa imiona, bo drugie patrona, a tu mamy św. Michalinę i zonk:eek: Ale i tak będa dwa imiona, bo mamusia ma traume życiową, że jej jedno imię dali, więc musza być dwa, ale drugie krótkie, bo nazwisko mamy dośc długie:-p
 
heh dobrze ze z bierzmowania nie jest nigdzie zapisane bo ja na bierzmowaniu dla jaj wziełam sobie imię uwaga.....HONORATA:-D

ja dla mojej młodej planuje Violetta a na drugie chyba Julia (moj brat takie wymyslil i sie obrazil ze nie chce tak dziecka nazwać-ma 13 lat wiec mu wybaczam;-) dlatego młoda dostanie tak na drugie).
a dla chłopaka nie mamy...wierzymy ze to bedzie córcia;-)
 
Ja też licząc z bierzmowaniem mam trzy :-) Na szczęscie trzeciego nie trzeba nigdzie pisać bo dopiero byłoby ... :-D:szok:

Aga.. no widzisz... Michalinka ma patronkę :-)
Mnie się dla dziewczynki bardzo też Wiktoria podoba i nawet myślałam nad męską formą dla synka... narazie nadal Tymoteusz nr 1 - ale mam wątpliwości i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. ;-)
 
heh dobrze ze z bierzmowania nie jest nigdzie zapisane bo ja na bierzmowaniu dla jaj wziełam sobie imię uwaga.....HONORATA:-D

ja dla mojej młodej planuje Violetta a na drugie chyba Julia (moj brat takie wymyslil i sie obrazil ze nie chce tak dziecka nazwać-ma 13 lat wiec mu wybaczam;-) dlatego młoda dostanie tak na drugie).
a dla chłopaka nie mamy...wierzymy ze to bedzie córcia;-)
Ja tez z bierzmowania mam Honorata:-D
 
Mój synek będzie się nazywał Adam Vincenty :-) Vincenty po moim dziadku, a córcia miała być Hanna Aleksandra :tak: Aleksandra po babci męża...
A moje imiona to Emilia Paulina Maria :tak: Maria po babci ;-)

Adasia chce mąż :tak: Ja bym wolała Krzysia albo Filipka albo Wojtusia, ale niech już będzie Adaś :) Byleby został Vincenty na drugie, bo to dla mnie bardzo ważne...
 
Kaja_10 - hehe zapytaj swoich uczennic co sądzą o Tymonie ;) to pewnie wybuch śmiechu wywoła ;-)a tak serio to na prawdę moda na imiona niesamowicie się zmienia... za "moich czasów" mnóśtwo było imion takich jak Kasia, Asia, Ania, Agnieszka.. Teraz przeważają Julki i Oliwki ...;-) A całą szkołę miałam "traumę" bo nie znałam żadnej innej Iwony niż ja! ;-)

Ja nadal nie wiem co z drugim imieniem zrobić... czy nadawać czy nie...
 
Mój synek będzie się nazywał Adam Vincenty :-) Vincenty po moim dziadku, a córcia miała być Hanna Aleksandra :tak: Aleksandra po babci męża...​


A moje imiona to Emilia Paulina Maria :tak: Maria po babci ;-)​

Adasia chce mąż :tak: Ja bym wolała Krzysia albo Filipka albo Wojtusia, ale niech już będzie Adaś :) Byleby został Vincenty na drugie, bo to dla mnie bardzo ważne...​


Mi się podoba imię Adaś, ale tak na imię miał mój eks i to byłoby źle odebrane przez moją rodzinkę, gdybym dzidziusiowi też tak dała na imię:-pa ja nie chcę słuchać uwag i różnych domysłów:-p Ale to imię bardzo mi się podoba i nie chodzi tu o sentyment.... no może troszeczke...:-D
 
Ostatnia edycja:
A co na to Twój mąż? Wie, że tak na imię miał Twój ex? Gdyby mój mąż upierał się, żeby nazwać naszą córkę imieniem swojej byłej żony, to chyba bym mu dała cegłówką w głowę a potem przez okno wyrzuciła. Zresztą, gdybym ja taki numer chciała zrobić to jego reakcja pewnie podobna by była... Ale może to tylko my dwoje takie świry jesteśmy nienormalne... :confused:
 
reklama
Do góry