reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Piękne imiona będą mieć styczniowe maluszki:-) U mnie Filip Paweł lub Filip Gabriel. Imię wymyślił mój synuś, bo jak byliśmy w szpitalu to poznał chłopca o takim imieniu i się z nim zaprzyjaźnił. Po powrocie do domu zaczął tak mówić do brzucha i tak się przyjęło:tak: a mnie się zawsze to imię podobało, niby miał być Pawełek ale Filip też ok:tak:
 
reklama
Bardzo wiele osób z znajomych i rodziny poleca mi to imię właśnie - Nikodem - ale między innymi zdrobnienie Nikoś mi też nie odpowiada. Tak sami Gabriel - piekne i też mi o nim wiele osób mówi ale zdrobnienie Gabryś ... już mniej.
moja siostra ma synka o imieniu Nikodem:tak:jest moi chrześniakiem;-)i mi sie bardzo to imie podoba:tak:w styczniu kończy 2 latka i mówimy do niego Nikus Nikusiek itp.bardzo słodkie zdrobnienia dla maluszka:-)a jak bedzie straszy to normalnie będzie sie mówic Nikodem i tyle;-)ps.ja myslałam o tym imeniu jak planowaliśmy z M drugie dzieciątko no ale chrzesniaka mam Nikodema co wiadomo...
 
labamba myslałam, że u Ciebie Alex jest już pewny a tu proszę...to ja mam to samo
niby Tymoteusz ale tyle ludzi mnie do tego imienia zniechęca.. a ponieważ sama nie mialam pewności to się wkurzam, że mnie dezorientują dodatkowo ;-)
Gabriel, Maksymilian, Nikodem - wszystkie mi po głowie chodzą... każde ma w sobie coś ale i też czegoś mu brakuje ... :szok::confused:
 
Piękne imiona będą mieć styczniowe maluszki:-) U mnie Filip Paweł lub Filip Gabriel. Imię wymyślił mój synuś, bo jak byliśmy w szpitalu to poznał chłopca o takim imieniu i się z nim zaprzyjaźnił. Po powrocie do domu zaczął tak mówić do brzucha i tak się przyjęło:tak: a mnie się zawsze to imię podobało, niby miał być Pawełek ale Filip też ok:tak:


Moja bratanica chciała też Filipka... Dzisiaj przyjechała i mówi do brzuszka 'Cześć Filipku' a ja głupia niemyśląca ciotka wypaliłam, że to będzie Adaś!!:zawstydzona/y: Popłakała się biedulka :-(
Teraz mam wyrzuty sumienia :-(
 
Moja bratanica chciała też Filipka... Dzisiaj przyjechała i mówi do brzuszka 'Cześć Filipku' a ja głupia niemyśląca ciotka wypaliłam, że to będzie Adaś!!:zawstydzona/y: Popłakała się biedulka :-(
Teraz mam wyrzuty sumienia :-(
No widzisz emilcia Filipek to naprawdę piękne imię;-)
 
ivi - nie padnij ale ja dziś odkryłam - tzn dotrarło do mnie znaczenie imienia Tymoteusz :szok: i się wkręciłam, że "wielbący Boga" jeszcze mi chłopak księdzem zostanie albo innym duchownym :-D:szok:normalnie przestać mysleć o tym nie moge i wzięłam poważnie pod uwagę Tymona.
Ciekawe co mąż powie jak wróci z pracy... chyba mi się każe popukać :-D tylko najlepsze jest to, że on pozostawia mi zupełną dowolność :eek:

i co tu zrobić :rofl2:
 
Hehe, Kaja_10 nie przejmuj się, nie spotkałam jeszcze przypadku, by ktoś został duchownym z powodu imienia. ;) Swoją drogą wiele obecnie popularnych imion to typowe imiona biblijne (Daniel, Natan, Nikodem, Gabriel...) Moim zdaniem akurat "wielbiący Boga" jest ciekawszym znaczeniem niż np. "człowiek z lasu" ;)
Najważniejsze, żeby imię było ładne i się Wam podobało. No i żeby dobrze z nazwiskiem brzmiało. :)
 
reklama
co do meskiego imienia, to mi tez maz dal wolna reke. Ale cwaniak:shocked2::-D no i moj synus nadal bezimienny :-p.Pare imion chodzi mi po glowie,ale do zadnego na 100 % nie jestem przekonana:sorry:
 
Do góry