reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

Szczerze mowiac to ja jesli o imie dla chlopca to jestem troche zawiedziona. Bo jak na razie wybralam tylko 3-4, a reszta mi sie nie podoba. Moze dlatego, ze wloskie imiona dla chlopcow glupio brzmia, tak poetycko i czasem smiesznie, dla mnie czesto dziewczeco np. Alessandro, Francesco, Cristiano :baffled:
natomiast jesli chodzi o imiona dla dziewczynek, to fakt, ze sa bardzo ladne i nie sa tez takie standardowe, tylko mozna wybrac cos ladnego i oryginalego;-)
 
reklama
Mi na dzień dzisiejszy już się żadne imię nie podoba:-) Poczekam jak pokaże swoją płeć i zacznę od nowa ale przynajmniej z jednej strony:tak:
 
Mi na dzień dzisiejszy już się żadne imię nie podoba:-) Poczekam jak pokaże swoją płeć i zacznę od nowa ale przynajmniej z jednej strony:tak:

Hehe, mi właśnie też:-) nie zastanawiam się narazie nad tym. Teraz wogóle doszedł mi problem, jak okazało się, że będą bliźniaki, bo muszę 2 imiona wymyśleć..a nic mi się nie podoba:baffled:

 
Jest bardzo duzo imion:tak:ale jak ja przykuje oko do jakiegoś to ono zostaje poprostu już zako****e się w te imiona i te co ja wybrałam jestem już do nich przywiązana tak samo mój M:tak:i np. mówie ze szukam pościeli dla Alanka itp.co już tak mówimy po imieniu :tak:
 
No ja też się przywiązuje do imienia ale tak góra na tydzien:-D Narazie najczęściej pojawia się "ON". No nic poczekam na badanie.Zobaczymy;-)Chociaż sąsiadka miała po wszystkich badaniach Kingusię a Kingusia wyskoczyła i się w chłopaczka zamieniła:-D
 
No ja też się przywiązuje do imienia ale tak góra na tydzien:-D Narazie najczęściej pojawia się "ON". No nic poczekam na badanie.Zobaczymy;-)Chociaż sąsiadka miała po wszystkich badaniach Kingusię a Kingusia wyskoczyła i się w chłopaczka zamieniła:-D


tak tak zdarza się:-D dlatego z zakupami i ogolnie z oznajmieniem co bedzie to poczekać chce chociaz do tego połówkowego bo wtedy jedynie daje 90% jaka płeć:tak:dlatego ja pisze że synek i wogóle ale ogólnie nie jestem jeszcze na 100% nastawiona a tylko na 70% bo jak to gin powiedzial że za szybko aby powiedziec co czekam do kolejnej wizyty:tak:
 
Ciezki orzech do zgryzienia z tymi imionami... Ja tez jestem nastawiona ze to bedzie chlopiec...Marcinek :-) a co do dziewczynki hmmm... wybralam Nadia bo wydawalo mi sie tak rzadko spotykane. A tu widze co drugie imie zenskie ktore pada na tym forum to Nadia;) zaraz sie okaze ze wszystkie dziewczynki urodzone w styczniu to beda Nadie :-D

no ale mimo wszystko mam nadzeje ze to bedzie chlopiec... przynajmniej nie bede miala problemu z wybraniem imienia :)
 
reklama
Ciezki orzech do zgryzienia z tymi imionami... Ja tez jestem nastawiona ze to bedzie chlopiec...Marcinek :-) a co do dziewczynki hmmm... wybralam Nadia bo wydawalo mi sie tak rzadko spotykane. A tu widze co drugie imie zenskie ktore pada na tym forum to Nadia;) zaraz sie okaze ze wszystkie dziewczynki urodzone w styczniu to beda Nadie :-D

no ale mimo wszystko mam nadzeje ze to bedzie chlopiec... przynajmniej nie bede miala problemu z wybraniem imienia :)

U nas tez chyba Nadia bedzie:sorry: A chlopiec to moze ALeksander albo Antek ale jeszcze nie wiemy do konca


Wśród moich znajomych ciężarówek i młodych mamuś też króluje Nadia dla dziewczynki.

trala la la, ale mi przyjemnie :-)
agugucha to trafiłaś jak moi rodzice z imionami ja jestem Nadia, a mój brat Marcin:-)
 
Do góry