reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

dziewczyny a co myslicie o małym Jasiu?
podoba mi się ale obawiam się, że to troszkę zbyt staromodne sama nie wiem
mam taką wizję małego Jaśka biegajacego z psem w jasnym kręconych włoskach hehe:-D
a na dodatek jakby tego było mało po pradziadku chciałam dać mu na drugie Stanisław, więc by było Jan Stanisław...
coś mi się wydaje że przesadzam...:-(
 
reklama
A ja jestem wspanialomysla, poniewaz zgodzilam sie, jesli bedziemy mieli synka, to na pewno na drugie bedzie mial Antonino :szok: Baaaaardzo mi sie to imie nie podoba, ale jest to imie niezyjacego ojca mojego G, wiec ok. Aby nie mial tak na pierwsze imie.
 
U nas jeśli będzie dziewczynka to chyba będzie Nadia, a dla chłopca już nie mam, bo Ksawery już mi się odwidziało...:dry: ale odkąd pamiętam, to zawsze podobało mi się imię Oliwier, może przekonam męża,ehh czemu jest taki problem z imieniem dla chłopca...:baffled:
 
Ja mysle, ze o tyle jest to problem wybrac imie dla chlopca, jak i dziewczynki, ze ma to byc decyzja na cale zycie. I dziecko, a w przyszlosci dorosly czlowiek powinien sie dobrze czuc z tym imieniem.

Ja jesli mieszkalabym w Polsce, to na 100000% dalabym na imie synkowi Marcin. Jest to moje ulubione imie meskie, zawsze mi sie podobalo, nawe swego czasu zakochiwalam sie w samych Marcinach. Takze problemu bym nie miala.
Teraz musze wybrac takie, ktore bedzie latwo wymowic, i nie bedzie w nim zadnych akcentow, bo dziecko bedzie tez jezdzilo do Polski.

Jesli chodzi o dziewczynke to nie wiem czy nie pojde na kompromis i moze bedzie imie Rosanna albo Rossana. Kompilacja imion dwoch mam: Rosa i Joanna:-).
 
Gosia to ja mam to samo. Za kazdym razem jak mowie, to co jak bedzie chlopczyk to damy na imie Luca? Slysze, hmmm, zobaczymy jeszcze, jest jeszcze duzo czasu:wściekła/y:
Pozniej w koncu mowie, oj bedziemy sie klocic o imie jeszcze. A moj na to, to lepiej sie chyba zaczac klocic pozniej, niz juz teraz:wściekła/y:

Nie dosc, ze zgodzilam sie na to drugie brzydkie imie, to nie moge wybrac pierwszego.

Co do imienia dla dziewczynki jestesmy bardziej zgodni, bo nam sie wiele tych smych podoba.
 
ja dla dziewczynki wybrałam Lena... mi się bardzo podoba i mój Mędzie musiał to przeżyć:cool2:
dalej mam jednak wątpliwości co do chłopca... Jasiu Stasiu... jak dorośnie to matkę naprawdę ukatrupi:tak:

mam nadzieję że gin magicznie za 2tygodnie powie mi co to za ludek we mnie mieszka:-D
 
Mi sienie przerwanie podoba Franciszek (Franek) i Michalina a ostatnio jeszcze Antoni (Antek lub Antoś).
Mam wrażenie że to jednak będzie chłopiec.
Mój R chciał wcześniej dziewczynkę ale teraz widzę że mu wszystko jedno.
 
reklama
Wronek mi się tez bardzo podobał Franuś ale niestety M nie bardzo:confused: no ale cóż w końcu to też jedo dzidzia:cool2::-D:-D:-D
 
Do góry