reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Dziewczyny, miałam imię dla dziewczynki a tu się może chłopiec kroi :-D Mam zagadkę - jakie imię, zaczynam zabawę od początku :-D
 
Cały dzień myślałam i myślałam i narazie mam Kajetan - Kajus, Kajtek - muszę skonsultować rodzinnie jednak :-)
Podoba mi się też Kamil.
Szukam korzeni, znaczeń, patronów - wybór olbrzymi i bądź tu mądry :-D
 
a ja swojego D przekonałam do Marysi ;-) Więc Marysia i Adaś.
Chociaż przez Was mi Pola wpadło do głowy ;-) ale sama jestem Paula.. więc Pola i Paula jakoś kiepsko mi się widzi.

mój M także ma na imie Adam:-D
o widzisz... czyli pasuje Adaś dla dorosłego mężczyzny-dobrze wiedzieć :-) Mój ma strasznie dziecinne imie moim zdaniem ;-) DANIEL ;-) ale przez to imię jeszcze bardziej mi się podoba :zawstydzona/y::-) chociaż Pan Daniel śmiesznie brzmi ;-);-)
 
Chociaż przez Was mi Pola wpadło do głowy ;-) ale sama jestem Paula.. więc Pola i Paula jakoś kiepsko mi się widzi.
;-)

Paula, poznałam kiedys raz w życiu mamę o imieniu Paulina i dała swojej córce na imię Paulina. :-) Takie się zdarzają.. więc Paula i Pola to w ogóle inne imiona.

Nikki - dziękuję; już sobie wyobrażam Kajuś, Kajtuś - chyba chwilowo zatwierdzone, choć kto jeszcze wie.
 
ale my mamy takie dość "nowoczesne" imiona.. Paulina i Daniel ;-) więc chociaż dziecko niech ma jakieś standardowe,hihi. Dla mnie Marysia i Adaś w zupełności odpowiadają. Nie będę już się nawet zastanawiać. A jak tylko poznam płeć,to do brzuszka po imieniu będę wołać,żeby się przyzwyczaić-wtedy mi się może nie odmieni :-)
 
My juz mamy synka Sebastianka
a jak bedzie dziewczynka to Natalia imieninki dzien po mamusi :-)tj 27lipca:-) no jakby sie odmienilo to podoba nam sie jeszcze Julia lub Oliwia
chłopiec Kubuś:-)

kiedy bylam w pierwszej ciąży i myslelismy ze bedzie dziewczynka to miala byc Natalia wiec pomysł z natalia juz od4 lat jest;-)a jeszcze jest fajne dla dziewczynki Emilia akurat przy piosence "Emili" mowilam mężowi o tym ze jestem w ciązy:-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny pół dnia minęło i kolejne wątpliwości. Wymyśliłam Kajetan i jak pisałam muszę skonsultować rodzinnie - moja siostra ma syna o imieniu Kai - nie mieszkają w Polsce. Natrualne ze on jest Kajtuś.
Kajetan natomiast ma zdrobnienia podobne ale i Kajuś - to inne imie i ... moja siostra nie widzi przeszkód.
Natomiast mama twierdzi, że to głupota dawać podobne imiona i ... ponownie wróciły wątpliwości. Powróciło myślenie o Kamilku (Kamiś) i doszedł pomysł na Cezarego (Czaruś) - muszę mieć miłe zdrobnienie. ;-)
Niech mi ktoś pomoże ... :szok::-D:-D
 
Do góry