reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Wiecie co, tak mniej więcej od tygodnia chodzi mi po głowie, że chyba wolałabym Tomka zamiast Karola, ale nic nikomu nie mówiłam. A wczoraj jedziemy sobie drugą godzinę autostradą, zaczyna się robić nudno, to zagaduję do mężulka "I co dalej chcemy Karola" a on na to "A może Tomasz?"
Dawno się tak nie ucieszyłam...

Dorotko- Tomek to super imie! Duzo ladniej niz Karol (to mi sie akurat nie podoba). Tomki to super faceci :-)
 
reklama
Wiecie co, tak mniej więcej od tygodnia chodzi mi po głowie, że chyba wolałabym Tomka zamiast Karola, ale nic nikomu nie mówiłam. A wczoraj jedziemy sobie drugą godzinę autostradą, zaczyna się robić nudno, to zagaduję do mężulka "I co dalej chcemy Karola" a on na to "A może Tomasz?"
Dawno się tak nie ucieszyłam...
Tomasz piekne imie. bardzo mi sie podoba! gdybym mieszkała tylko w pl to bym tak synka nazwala.
a sytacie mialam bardzo podobna z Marcelkiem. wybraliśmy z mężem imię Eryk i juz jakos tak nie wracaliśmy do tego tematu. wiadomo bylo we Eryk i juz. ale ok 8 miesiąca zaczęła sie we mnie rodzic myśl ze nie jednak Marcel. najpierw trzymałam to w sobie tak ok 2tyg. by sie samej upewnić czy na pewno to nie jakaś chwilowa fanaberia. i któregoś dnia mowie do męża, ze mi sie imię Marcel podoba. a on na to uradowany " mi tez i wole bardziej niż Eryk" :)
 
Tomasz bardzo piekne imie ( moj maz ma na imie Tomasz ) i wszytkich Tomkow jakich znam to fajne chlopaki :p
My narazie wybralismy Fabian i wiecie co tak sie imie przyjelo ze nikt juz nie mowi jak sie czujesz tylko jak sie czuje Fabianek :) ale zobaczymy jak to bedzie dalej moze tak jak ty marys zmienie pod koniec :)
 
My tez mamy podobne dylematy. Wybralismy Dominika :) ale raz juz sie Nam wlaczyly watpliwosci czy aby na pewno Dominik do Nas przemawia. Na watpilowscich stanelo i dalej mowimy wszystkim, ze bedzie Dominik. Do stycznia jednak troszke zostalo, wiec jak bedzie to nie wiadomo :p Sprawa sie o tyle komplikuje, ze oprocz Dominik nie podoba Nam sie obojgu zadne inne imie dla chłopca. Przed wyborem Dominika zastanawialismy sie nad Oliwierem, ale nam przeszlo:p Drugie imie synus ma juz pewne - bedzie Jan po moim Dziadku :)
 
mi się podobają z takich tradycyjnych to: Bartek i Dominik z miej tradycyjnych Denzel albo Denis ;-)
a będzie Maksymilian bo się uparłam na imię na "M" będziemy wszyscy mieć takie same inicjały :p
chyba że do porodu wynajdę jakieś inne na M które bardziej nam się spodoba.. ten Marcel mi teraz w ucho wpadł :p

a dziewczynka miała być Michalina albo Maja :)
 
W końcu zakopałam topór wojenny z ojcem mojego brzusia i postanowiliśmy dać mu na imię Mikołaj. Jak Wam się podoba? Nie wiem czy to popularne imię czy nie. Być może jeszcze coś się zmieni w tym temacie ale puki co to jedyny kompromis...
 
Fazerka ja mam starszego Maksymiliana, super chlopczyk!!!! polecam to imie :)))) ale Marcel tez mi sie podoba.....
A u nas bedzie Hania :)

Hanna ślicznie :) a na drugie?



Ciężaróweczki dajecie swoim pociechom drugie imię? mój synuś to Kamil Mikołaj bo przez całą ciążę miał być Mikuś :) a teraz jeszcze się zastanawiamy ...
 
reklama
My nie dajemy. Ja mam jedno, moja siostra i tato też. Jakoś dziwne mi się zawsze wydawało mieć dwa imiona. Mama miała dwa, z czego drugie będzie nosić teraz moja Weronika. Mąż ma też dwa, ale stwierdziliśmy, że nie jest to w ogóle nam potrzebne. Nam i Werce.
 
Do góry