reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

My nie dajemy. Ja mam jedno, moja siostra i tato też. Jakoś dziwne mi się zawsze wydawało mieć dwa imiona. Mama miała dwa, z czego drugie będzie nosić teraz moja Weronika. Mąż ma też dwa, ale stwierdziliśmy, że nie jest to w ogóle nam potrzebne. Nam i Werce.

dokładnie,myślę że drugie imię jest zupełnie nie potrzebne. tylko wprowadza dodatkowy zamęt.

pati Hania to bardzo ładne imię :) jesli u nas będzie dziewczynka to też Hania,a chłopiec Maciek. ale z tego co zauważyłam w tym roku będzie wysyp Hań :)
 
reklama
U nas będzie prawdopodobnie Adam. Drugiego imienia nie chcemy, bo wprowadza zamęt i często gubi się w papierach.
Nie jest łatwo wybrać imię, prawda? Ja najpierw wybieram imię, które mi się podoba. Potem zastanawiam się czy sama chciałabym tak się nazywać i pare imion już z tego powodu odpadło...
 
Pati oo to super wiedzieć :-) u nas postanowione będzie Maksymilian :)
a o drugim imieniu jeszcze nie dyskutowaliśmy.. u mnie w rodzinie każdy ma po dwa u mojego męża po jednym mają.. ale chyba i ja dam jedno imię synkowi.. :)
 
U mnie ja mam dwa imiona, moj M. ma jedno. I Nasz Synus tez bedzie mial dwa :p bardzo chcialam zeby odziedziczyl imie po moim kochanym dziadku Janie, wiec jak myslelismy o dziecku mial byc Jasiu :) jak juz sie udalo to jakos z Jankiem Nam przeszlo, dlatego zdcydowalismy, ze na drugie bedzie mial Jan :) dlatego prawdopodobnie bedzie Dominik Jan Tarnowski :) o jak ładnie co nie?:)
 
reklama
witam Was dziewczynki! odwiedzam Was bo ciekawa bylam Waszych pomyslow na imiona dla dzieciaczkow :) ja bede miala Stasia albo Helenke :) jeszcze na 100% nie potwierdzone, ale tak wstepnie wybralismy z mezem :) jakos tak specjalnie sie nie zastanawialismy, ale te dwa nam obojgu sie podobaja :) pozdrawiam!!!

 
Do góry