reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
natan podoba mi sie :)
i Antosia tez pieknie. Antonina, antosia tosia imie ma swoj urok. chodz ja nie koniecznie lubie imiona ktore sie tak zdrabnia ze wychodzi w ogole inne imie. np Aleksandra - Ola. mi np bardzo sie podoba imie Alicja ale nie lubie jak ktos zdrabnia Ala. albo Jan i zdrabniają Janeczek, to juz wole Jas :)
Małgorzata - Gosia. a tak pięknie brzmi przecież Małgosia.
Jacek to imię całkowicie nie dla mnie. znam 2 o tym imieniu i patrząc na nich swemu dziecku tak bym na imię nie dala :)
ale Adam ładnie. tylko ze imieniny w Wigilie i poszkodowany pod tym wzgledem.
 
a czemu poszkodowany. Ja Nikosia imieniny robie w dzien dziecka i wiekszosc tez ze poszkodowany...przeciez w ciagu calego roku tyle zabawek dostanie ze mysle o poszkodowaniu nie ma mowy;)))))

Alka bierzcie Adam!:p

maja magdalena Ty uwazaj z tym Łukaszem to niezłe ziółka są:-D

A moj szanowny wymyslił dla chłopca...Oliwier na co ja mowie NIET
 
a u mnie tu w rodzinie jes i Adam i Ewa i nikt nigdy o ich imieninach nie pamięta. dlatego napisalam ze poszkodowany. a prezent tez rodzina nie raz jeden po prostu przyniesie. nie ze ten na imieniny a ten na gwiazdkę tylko jeden.
rodzice i najbliższa rodzina będą pamiętać myslec o uczuciach dziecka dalsza juz nie koniecznie.
a jak będzie rodzeństwo to będzie zazdrość ze ten dostaje prezenty na imieniny a ten nie. :) takie sa dzieci. mój brat jest odemnie starszy ale w roku ja mam pierwsza urodziny i on jak byl malutki wiecznie miał do mamy pretensje ze jak to możliwe jest ze ja młodsza a pierwsza tort i prezenty mam :) a wiadomo i tak ze dla takich małych szkrabów to mimo iz jedna ma urodziny to dla dwóch sie prezent niesie.

ale ja bym imienia Adaś z tytułu imienin nie skreślała, bo imię bardzo ładne. tylko rodzince trzeba na wejściu przypominać by życzenia najpierw imieninowe składali.
a u mnie zresztą imienin sie nie obchodzi, tzn symbolicznie jakieś ciasto do kawy i tyle. no dla Marcelka jakiś prezencik niosą ale tez skromny bo ja nie zarzucam dziecka zabawkami i wszystkim zabraniam. lepsza czytanka, kolorowanka itp. a nie kolejny samochód co już w pokoju się nie mieszczą.
 
Ostatnia edycja:
u nas mamy brat blizniak jest Adam. I odrazu w dzien Wigili w drzwiak wszyscy skladaja zyczenia imienionowe i podarunek no ale on juz jest stary baran nooo :)
 
słuchajcie dziewczyny zaraz padnę ze śmiechu :-D wyobraźcie sobie że znajoma mi dzisiaj powiedziała że zna chłopca o imieniu KERMIT, no aż się wierzyć nie chce buahhhaaa.... ludzie to maja ułańską wyobraźnię.
 
Mój A. lubie historię i co chwile wyjeżdza mi z królewskiemi imionami...
Jak już się nie możemy zgodzić na żadne, to rzuca jak zawsze... Konstantyn...zauważcie, że nie Konstanty tylko z "n" na końcu
albo Heniek albo Zygmunt...Kazik też się trafia... tia, jeszcze Izabel do pary ;-)
chyba musiałabym na głowę upaść :-)
 
reklama
Maja Magdalena - mnie się Twoje typy bardzo podobają. Maja śliczne imię. A dla chłopca mi się bardziej Michał podoba. Też bym tak synka nazwała gdyby nie to że brat męża ma tak na imię i jeszcze jego brat cioteczny (z tym samym nazwiskeim) więc stwierdziłam, że już by za dużo ich było w rodzinie ;-) Łukasz też ładne bardzo tylko jakoś mi się tak sobie kojarzy, bo akurat znałam niezbyt fajnych Łukaszów.
 
Do góry