reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
z ciekawości się pytam ile Hań u nas będzie w styczniu:D bo mi się to imię podobało, ale nie sądziłam, że jest, aż tak popularne:D:D:D
 
Zarówno ja jak i mój mężuś mamy po dwa imiona. Jam mam dwa bo moja mama się nie mogła zdecydować:-)A u mojego mężusia to tradycja, że pierworodny ma drugie imię po swoim ojcu. Nie chciałam łamać zwyczaju więc Szymonek ma na drugie Bartosz po tatusiu.
Drugiemu damy jedno imię. (stanęło na Tomaszu)
 
U nas stanęło pomiędzy Radek, Filip, Artur, Michał może coś jeszcze dojdzie, bo im bliżej rozwiązania tym więcej wątpliwości czy aby dobry wybór ;) Na początku chcieliśmy dwa imiona, ale jakoś na razie odeszło to w niepamięć.. Osobiście mamy po jednym imieniu.
 
Sarat, no chyba, że znów nastąpi jakaś zmiana :)

u nas miał byś Franek, póżniej Mateusz. póżniej był Jackiem, w między czasie zastanawialiśmy się nad Kubusiem, a teraz pozostała wersja Adaś albo Franek - ale czy któeś z tych imion będzie ostateczne to nie umiem odpowiedzieć :)
 
reklama
Do góry