reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Ja byłam nastawiona na dziewczynke..planowałam imie Bianka, ewnenualnie Hania :)
Po prenatlnych na 90% chłopak i jedyne imie jakie mi sie podoba to Ignaś i tak będzie :)
 
reklama
Strasznie trudny ten wybór imienia :) jak myślałam że noszę chłopca to żadne męskie imię mi się nie podobało a damskich miałam z 10 a teraz jak wiem że dziewczynka to jest problem bo jednak już sama nie wiem :) Chciałam Zoję ale mojemu M się nie podoba bo kojarzy się z Ziają. Myślałam jeszcze o Lenie lub Zuzi ale to teraz jedne z najpopularniejszych imion :/ Decyzja na całe życie nie jest prosta :)
 
Mujer- też mi się podoba Helenka :) jak Ci się udało męża przekonać ? :)
Męczyliśmy go z Adasiem aż stwierdził, że może być ;)

Strasznie trudny ten wybór imienia :) jak myślałam że noszę chłopca to żadne męskie imię mi się nie podobało a damskich miałam z 10 a teraz jak wiem że dziewczynka to jest problem bo jednak już sama nie wiem :) Chciałam Zoję ale mojemu M się nie podoba bo kojarzy się z Ziają. Myślałam jeszcze o Lenie lub Zuzi ale to teraz jedne z najpopularniejszych imion :/ Decyzja na całe życie nie jest prosta :)
Mnie się też Zoja podoba, a Mąż, że mu się z psem kojarzy. No ja starałam się, aby nie było zbyt popularne.
 
My nie wiemy jeszcze. Na pewno nie będzie to imię w stylu Jessica, Brajan czy Letisja. Raczej nie wybierzemy też imion z pierwszej 10 nadawanych najczesciej, chociaż podoba nam się imię Franciszek, ale też ma minusy i jest z 10tki. Mąż chciałby Edwarda, na co ja stanowczo nie przystaje. Jeśli byłaby dziewczynka to mi podoba się Aurelia, oczywiście mąż sie nie zgadza. Pod uwagę wchodzą jeszcze: Krzysztof, Adam, Łucja, Marianna. Pewnie jak poznamy płeć burza mózgów będzie na nowo.
 
Ja narazie obstawiam między Hania a Antosia mąż z kolei chciałby Oliwie albo Pole, więc u nas z imieniem jeszcze daleka droga [emoji14]
 
Polecam Apolonię [emoji16] można mówić Pola [emoji6]
Zdecydowanie się zgadzam :). Lepiej móc zdrobnić w razie potrzeby niż nie móc tego zrobić, albo mówić obligatoryjnie zdrobniale. Zawsze mi dziwnie brzmi "Pani Polu" albo "Pani Tosiu" do obcej osoby...ale to oczywiście kwestia indywidualna.

U nas z imieniem jeszcze sprawa w sumie otwarta. Chociaż najbliżej nam do Jana i Anny :).
 
reklama
U mnie walka z imieniem, nie podoba nam się ciągle coś... poprzednie ciążę czekały na Nikodema (Nikos) a w tej ciężko mi nawet o tym pomyśleć... W głowie dziwny problem, że może lepiej pozostawić tamte aniołki i wymyśleć inne imię? Coś się wymyśli.
 
Do góry