reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

reklama
Kejti uwierz mi że ja miałam takie schizy na początku, że w nocy coś przez sen powiem i nie to imię czy coś, a tak to sprawa była rozwiązana, mogłam spać spokojnie [emoji23]

Jestem w 33 tc :-)
 
Mi się raz zdazylo na Piotrka powiedzieć Paweł i raz w połowie urwalam[emoji14]

jestem w 33 tyg, będzie syn :) , Tp 11.11
 
netta - mi się podoba :) Niespotykane, śliczne, ma coś w sobie.

Ja postanowiłam walczyć jednak o Fabiana ;) chyba że jak młodego zobaczę to mi się odmieni ;)
 
Ja mam jedną znajomą Ritę [emoji4]
Całkiem fajne imie. No i przynajmniej nie byłoby ich 5 w klasie [emoji6]

My ciągle bez ostatecznej decyzji [emoji23]


Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
A mnie mąż ciągle doope truje o Aleksandra. Ja już sama nie wiem. Tak mi jakoś to imię nie pasuje. Powiedziałam mu że muszę się z tym przespać. Jednak chyba ostateczną decyzję podejmę jak zobaczę małego...

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Alekdander bardzo piekne imie, mam brata Olka i sama chcialam tak swojego dzieciorka nazwac ale okazał sie dziewczynka ;-) Lubie imiona które są dostojne ale można je luzacko zdrobnic tak ze pasuja i do doroslego i do dziecka-
Alekdander- Olek
Franciszek- Franek
Adrianna- Ada
Malgorzata- Gosia
Sama jednak wybralam imię Julia bo do długiego nazwiska zdecydowalam któtkie imię.
 
Karola każdy Aleksander jakiego znam to okropny łobuz [emoji41]

Milagros w kółko w sumie podobnie. Czasami jakieś imie przychodzi mężowi do głowy, ale mu je skutecznie wybijam... ostatnio miał faze na Seweryna, ale mnie to nie leży. Więc wszystko kręci się w okolicach Gabriela, Ksawerego i Oliwiera. Coś ostatnio ten Ksawery się przewija.

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
reklama
My tez jeszcze nie mamy decyzji:)
Na topie: Iza, Danusia lub Ola ;) Trzecie jest dość popularne, a tego wolałabym uniknąć, chyba ze nam sie jeszcze cos innego urodzi w miedzy czasie. Basia obstawała przy Malwince ale Mój nie chciał słyszeć i chyba jakoś sie z tym pogodziła :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry