reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

My od razu zgodnie stwierdziliśmy, że imiona będą po naszych rodzcach: jeśli chłopiec, to Piotr Bogusław, jeśli dziewczynka - Marta Małgorzata.
 
reklama
a my zmieniamy zdanie co 5 minut, aktualnie jesteśmy na etapie Hani (i to już raczej zostanie, jeśli na świat przyjdzie dziewczynka) i Kajetana (tu mogą jeszcze nastąpić zmiany):-p
 
O, Kajetan też mi się podoba:) W skrócie Kajtek? Pewnie mojemu M nie będzie się podobał. Zauważyłam że znacznie fajniejsze są imiona dla dziewczynek
 
U nas synek Jakub Mieczysław - wiem, wiem, że na Kubusiów jest wielki urodzaj, ale nic mnie to nie obchodzi :-) (Mieczysław po dziadku ze strony męża ;-)), córeczka Amelia Maria (Maria po prababci, a mojej ukochanej babci).
 
reklama
Do góry