reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

Widzę, że bardzo popularnym imieniem jest Adrian. U nas chyba też synuś będzie miał tak na imię. A córcia Olga albo Kinga (mnie podoba się bardziej Kinga, ale mój K nie jest do końca przekonany)
Zobaczymy;-)chyba, że nam się coś zmieni w ostatniej chwili;-)
 
reklama
Widzę, że bardzo popularnym imieniem jest Adrian. U nas chyba też synuś będzie miał tak na imię.
Nawet nie wiedziałam, że to teraz tak popularne imię, mój mąż to Adrian;-).
Może się ludziom Jakub znudzi, bo jak narazie nie mamy innej opcji co do imienia dla chłopca, a nie chciałabym, żeby połowę chłopców na osiedlu nosiło takie same imię:-D
 
Wszystkie bardzo ładne imiona powybierałyście. zobaczymy czy dotrwacie do końca, bo u nas na marcówkach 2009 parę typów się zmieniło, jeden nawet na porodówce :-D
 
ja słyszałam, że rodzice zmieniali zdanie co do imienia już po urodzinach Maleństwa, bo po porodzie "wyglądało na inne imię" =)
wszystko więc jeszcze może się zmienić...
:-D
 
ja czekam z wyborem imienia az poznam plec choc mam przeczucie ze bedzie dziewcyznka.

Mi bardzo podoba sie imie Maria lub Emilia ale oczywiscie moj M slyszec o tych imionach nie chce... :crazy:
Moze uda mi sie go przekonac, ale podejrzewam ze bedziemy musiel iwybrac jakies inne - kompromisowe :baffled:


skonczylam przegladac spis imion - doszla jeszcze Liliana i Nela, ale oczywiscie moj M tylko mruknal ze mowy nie ma...

Dla niezdecydowanych polecam lekture :-)
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79473.html
 
Ostatnia edycja:
co do stwierdzenia, że "wygląda na inne imię", to mogę się zgodzić :tak: kilka moich koleżanek tak właśnie postapiło: 3 z nich nazwało swoje córeczki Julia, chociaż wcześniej każda z nich myślała o innym ;-)
moja mama mówi, że jak była w ciąży ze mną, przyśniła jej się dziewczynka, więc mama zapytała ją, jak ma na imię :-) to podobno byłam ja :-p
 
Co do imion to u nas trudno o porozumienie.
mnie sie podoba dla dziewczynki Milenka lub Amelka-maz stwierdzil ze Julia bez dwoch zdan.
Dla chlopaka ja chcialam Maksymilian a maz Kacper.

Ze starszymi nie bylo problemu syn nawet gdy nie znalismy plci byl Kubus i szczerze mowiac pasuje do niego jak ulal.
Corka miala byc Wiktoria,ale po protestach babc zostala Karolina Wiktoria.I to imie tez pasuje do niej jak ulal.
Teraz znajomych przestrzegam przed tym imieniem bo wszystkie znane mi Karolcie to takie wybij okna:blink::-D:blink::-D.Ale przekochane
 
U nas jeżeli dziewczynka to raczej Luiza choć ostatnio spodobało mi się też Matylda. Jeżeli chłopiec to też mam dylemat bo jak usłyszałam Kryspin to strasznie mi się spodobało a teraz doszedł jeszcze Maksym, Krystian, Cyprian, Gabriel i Fabian. Zapewne jeszcze nie raz mi się zmieni upodobanie ale wybrać będzie na prawdę trudno :-)
 
reklama
A mi się ostatnio bardzo spodobało imię Nikola i jeszcze podoba nam się wspónie imię Gabriela, ale wszędzie słyszę to imię. Mamy całkowicie odrębne gusta z M, więc co do chłopca nie jesteśmy zgodni:)
 
Do góry