reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Adelina ja tez mam nadzieję,ze noszę pod swoim serduszkiem KALINKE:-):-) hehe były by 2 marcowe Kaliny.

A co do imiona dla chlopca to mam takie typy;
Piotruś,Jaś,Antoś,Remek,Maciuś.

Łatwiej by było z dziewczynką:-p
 
jedynym imieniem, ktore sie podoba mojemu M a ktore ja w miare akcpetuje jets Natalia. Chociaz ja woleMarysie albo Emilke...
no alen ie mam co gdybac skoro na 90% bedzie chlopak :-D No i tu zaczynaja sie schody :-D
 
A ja myślałam że mam już spokój z imionami, a tu mi mój Ł wyskakuje że Mateuszek to jednak mu się kojarzy z jakimś kolegą i się chyba nie godzi :wściekła/y::wściekła/y: Teraz mi to mówi ??Gdy ja tak już się przywiązałam do Mateuszka??
On w kółko Wojtek i Wojtek mimo że u nas w rodzinie 4 Wojtków :wściekła/y::wściekła/y: i mnie się nie podoba to imię:no:
Na Liliankę też coś kręci nosem, mimo że wcześniej się zgodził,ale tego imienia mu nie popuszczę.
To wymarzone imię dla mojej córeczki :-):-)Jeśli będą ją miała:sorry:
 
ja tak do konca nie myslalam nad imieniem, ale teraz juz wiedzac ze bedzie to dziewczynka, bede studiowac immienik ;-) narazie przewaza Sara :tak: Ogolnie podoba mi sie imie Nadzieja (Nadzia) moja babcia tak miala na imie, jedyne co to to zze po ang. to jest Hope i mi sie wcale nie podoba a literowanie swojego imienia za kazdym razzem jak sie jej wymawia jest meczace i raczej nei zrobie tego dziecku.
 
ja tak do konca nie myslalam nad imieniem, ale teraz juz wiedzac ze bedzie to dziewczynka, bede studiowac immienik ;-) narazie przewaza Sara :tak: Ogolnie podoba mi sie imie Nadzieja (Nadzia) moja babcia tak miala na imie, jedyne co to to zze po ang. to jest Hope i mi sie wcale nie podoba a literowanie swojego imienia za kazdym razzem jak sie jej wymawia jest meczace i raczej nei zrobie tego dziecku.

Też chciałam Sarę, ale mojemu Ł. się nie podoba. Nadzieja może nie, ale Nadia bardzo mi się podoba (to chyba tez to samo imię?), ale coś mi się wydaje, ze u nas jednak bedzie chłopczyk :-D Dla chłopca nic mi się nie podoba :-D
 
A u mnie okazal sie chlopczyk i mam wielki problem, bo mialam kilka imion dla dziewczynek, a dla chlopaka to mi sie zadne do konca nie podoba :zawstydzona/y:
Ostatnio wypatrzylam Fabian, ale moj maz nie chce o nim slyszec bo twierdzi ze jak bedzie doroslychlopak to bedzie sie wstydzil, ze to takie gejowe imie - tez tak myslicie?

On chce Igora ale mi to sie kojarzy ze strasznym lobuziakiem a juz nie chce drugiego lobuza ;-)

Byl jeszcze Sebastian i to imie jest jeszcze ok, ale forma Seba jest okropna, a zapewne wszyscy beda tak wolac :no:

Rozwazamy tez Mateusza - ja jakos nie mam przekonania....

No i jest Dominik - calkiem ok, ale tak mial na imie moj poprzedni chlopak z ktorym bylam wiele lat i wszyscy znajomi sie smieja ze tak nazwe dzieciaka :-D

No i co mam wybrac? :confused:
 
reklama
Do góry