reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Ja nie miałam żadnych przeczuć. Jedynie, patrząc na przesądy, to mogłam przypuszczać, ze będę miała dziewczynkę;-) No a będę miała synka hihi
 
A u mnie wszystko pokazywalo na corcie a bedzie synek.No i nic.W rodzince smieja sie ze u nas jak na drabince syn,corka,syn.I pytaja czy bedzie jeszcze corka:-D:-D:-D
 
Ja od samego początku mówiłam do brzuszka Emilko i jakoś wewnętrznie czułam że może jednak córeczka? ale po ostatnim usg wiemy ze prawdopodobnie mężczyzna :-) pierwszej nocy nie mogłam spać...przerażenie czułam straszne. Ale juz się oswoiłam z ta myśla :tak:
 
reklama
Ja też nie miałam żadnych przeczuć w tym temacie... Znajomi twierdzili , że w brzuszku mam chłopaka a moja mama od początku mojej ciąży twardo zwraca się do brzusia: Agatko :)
W piątek (wczoraj) byłam na usg. Moja ginka mówi,że chłopak. Wiecie co? Ja nie dowierzam tzn nie przyswoiłam tej informacji tak jak inne cieżarówki. Nie jestem poprostu przekonana co do tej informacji. Moze dlatego ,że ostatnio nasłuchałam się od koleżanek o mylnych "diagnozach" ginekologów. Ubranka kupuję ale ani niebieskie ani różowe(żadnego z tych kolorów nie lubie).
Myślę sobie co będzie to będzie... nie ważne. Byle zdrowe.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
 
Do góry