reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

chyba zawsze trzeba mieć odrobinę marginesu, że mimo usg może się zjawić nam niespodzianka :-D
ja akurat nie potrzebuję informacji o płci do kupowania ubranek, bo podobnie jak Ty, Grubo-Chuda, nie przepadam za tymi kolorkami różowymi, czy niebieskimi, więc garderoba mojej córuni/czy synka niewiele by się różniła... bosssssze są takie słodkie te wszystkie ubranka i akurat podobają mi się te "neutralne"

chciałabym znać płeć jednak by mówić do brzuszka po imieniu :tak:
 
reklama
Ja od samego początku mówiłam do brzuszka Emilko i jakoś wewnętrznie czułam że może jednak córeczka? ale po ostatnim usg wiemy ze prawdopodobnie mężczyzna :-) pierwszej nocy nie mogłam spać...przerażenie czułam straszne. Ale juz się oswoiłam z ta myśla :tak:


Ja też zanim się oswoiłam z myślą że w pierwszej ciąży będzie chłopak minęło kilka ładnych dni :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nie byłam rozczarowana, ale tak jakoś nastawiona na dziewczynkę, że nie mogło dotrzeć do mnie że to będzie chłopczyk.
Teraz też jakoś na córcie się nastawiłam, może 9 listopada się dowiem :tak:
 
Ja mam przeczucie ze to dziewczynka, chociaz wszyscy wróżą nam chłopca:-)
Jakos od poczatku mowilam do brzuszka ONA :-)
Neska ja tez mam 9 listopada USG i baaaardzo licze ze sie wreszcie ujawni:-)
 
Ja na poczatku myslałam ze chłopczyk,ale jak mi lekarz powiedział ze dziewczynka to sie zdziwiłam,ale na 100% dowiem sie za 3tygodnie czyli 23 listopada.
 
my się dowiemy dopiero 13 listopada, gorzej jak dzidzia się nie pokaże :-D ehh to chyba nie wytrzymam do porodu i pójdę na 4D hehe
ale powiedziałam już dookoła, że nawet jak będę wiedzieć to nie powiem nikomu... nawet mężowi (bo ze mna nie idzie na to badanie)-taka mała kara za to, że mnie denerwuje w czasie ciąży ;-)
 
A ja mam coś czuja, ze dowiemy się dopiero po porodzie. Teraz co prawda mam wizytę 16 listopada, ale bez usg. W ogóle nie wiem czy jeszzce jakieś usg będe miała. A Małe się ostatnio nie pokazało. I takie mam przeczucie, ze do końca się nie dowiemy. I nawet już się chyba z tym pogodziłam.
A co do przeczuc chłopiec czy dziewczynka, to... nie mam żadnych :-D
 
reklama
Agniecha gratuluje synka, silczne imie :)


Dziewczwyny ja wam zazdroszcze serdecznie tych comiesiecznych usg i potwierdzen plci, ja dopiero potwierdze dziewczynke jak urodze ;-)
 
Do góry