reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Ja nie wierzę w te "kulinarne" przesądy.
Ja jakoś od zawsze wiedziałam, że córkę będę miała... a WSZYSCY jak na złość przepowiadają chłopaka. Tylko trzyletnia córeczka koleżanki- Maja, obstawiła dziewczynkę.
I wiecie co? gdybym przyjmowała zakłady to Maja by dużo kasy wygrała :laugh2:
 
Ja nie mam żadnych przeczuć odnośnie płci. Jedni mi mówią, że będzie chłopiec inni, że dziewczynka... W snach zawsze mam chłopczyka natomiast mojemu M zawsze śni się dziewczynka - zobaczymy, które z nas miewa prorocze sny :-D
 
witam :-) z tymi imionami jest problem..... dla dziewczynki wybralam Maja a dla chłopca..??? nie mam pojecia, z wszystkich imion albo ktos znajomy juz ma albo mi sie zle kojarzy :-( wymyslamy juz rozne ale nie chce dac jakiegos dziwacznego Nie chce znac płci bo bede sie zamartwiala Najwyżej zostanie Piotruś po tatusiu :-)
 
Mój M tez ma na imię Piotr:tak::-D
My dla chłopca to mamy Tomuś, Tomaszek, Tomek;-) A dla dziewczynki to cały czas się zastanawiamy.. pierwsza myśl, która nam sie spodobała od razu to Ania, Anna..tak ładnie brzmi;-) Ale jakoś nam sie wydaje, że urodzi się Tomaszek:-D
 
Mnie dzisiaj ginekolog zapewniła, że na 100% bedzie to dziewczynka:) no wiec będziemy mieli Kalinke:)

p.s. mój 5 letni brzdac ma na imię Juliusz i szalenie lubie to imie:) poza tym Jan, Antek..też sa swietne!
 
reklama
Do góry