reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

A my liczymy na chłopaka ale jeżeli będzie dziewczynka to też nie będziemy narzekać :-) Byle by było zdrowe :tak::tak::tak: Chociaż jakoś podświadomie do brzuszka zwracam się na ON.... mam nadzieję że to kobieca intuicja :-)
 
reklama
no my też liczymy na chłoopca ale co będzie to będzie najważniejsze, żeby było zdrowe:)chociaż fajnie by było bo wtedy by była parka a mój mężu byłby zadowolony hehe ale tak czy tak będzie fajnie :-)
 
ja dzisiaj ide na usg i moze juz o 16 napisze wam czy chlopiec czy dziewczynka o ile doktorek zobaczy :tak:

dzisiaj po raz drugi mi sie snilo ze blam w ciazy i ze chlopiec bedzie... i zie sie tak ruszal ze raczka jego mi sie odbijala na brzuszku i tak slicznie ja bylo widac :-) no jestem ciekawa czy jednak on czy ona ...;-)
 
juz jestem po wizycie :-)

chcielismy corcie ale lekarz mowil ze mu na chlopa wyglada :-D ale mial miedzy nozkami pepowinke wiec stwierdzil ze to chlopiec na wiecej niz 50% ale na 90% mi powie zamiesiac ;-) chcielismy dziewczynke no ale coz kochanego synusia tez chcielibysmy predzej czy ozniej wiec nastepnym razem bedzie dziewuszka :-);-) wiec raczej bedzie Antoś Mikołaj :tak:
 
Missiiss na 100% będziesz wiedziała po porodzie ;-) Jeszcze nic pewnego, może akurat pępowina zmyliła lekarza:-) Trzymam kciuki za dziewczynkę, ale przede wszystkim żeby było zdrowe :tak::tak::tak:
 
reklama
dzieki;-) te tak mysle ze moze ta pepowina zaslonila i ze na 100% bede wiedziec po porodzie ale wole sie nastawic juz na tego chlopa powoli ;-):-D bo to mi chyba potrzebne :-p
 
Do góry