reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

Kochana no to jak miał byc Michał to dziewczynka może byc Michalinka:tak::-) Nasi znajomi dali tak na imię dziewczynce i mozna ladnie zdrabniac: Misia, Miśka:-)

Aguś jakoś Michalinka mi nie leży, predzej Emilka, Emisia, Misia:-)mojemu bardzo się Basieńka podoba....ale jeszcze mamy czas na zastawianianie:tak:jakieś 5 miechów

Pozdrawiam
 
reklama
U mnie Jak będzie dziewczynka, to na pewno Gabrysia(a USG wskazuje że tak, ale może jeszcze się zmenić)a chłopczyk to Olek, ale M chce bardziej Aleks:-)no w sumie może być:tak:
 
W pierwszej ciązy opychałam sie słodyczami :-p. Do dzis pamiętam - mój ulubiony batonik Samba firmy Cadbury - pyyyyszny! Teraz już go nie ma :no: Przytyłam 25 kg :zawstydzona/y: i urodziła się córcia :-). Teraz raczej wcinam wszystko co słone, kwasne, pikantne. Członkom mojej rodziny śni sie córeczka, mi zreszta tez śniła się dziewusia. Mama mówi, że będzie córcia, a mi jest wszystko jedno :tak:
 
Mi się podobają Dominika, Alicja, Wiktoria i Marika...ale mój M ma zupełnie inny gust: dla niego Zosia, Basia, Asia :-D JAkoś podobnie brzmią...:tak:przeszło mi na Lenkę i Kubę bo wszytcy w koło tak nazywają swoje córcie i synków:confused2: Co do chłopca to podoba mi się Damian, Daniel i Hubert ;-) No i HAnia pięknę imię z tych staropolskich:-)
 
Ja też mam mały problemik z rodzinką. Mi także podoba mi się Oliwier (już wiadomo że będzie chłopiec), ale moja ciocia stwierdziła, że zrobię dzidzi krzywdę i że będą go oliwa przezywać. Zapowiedziała także, że będzie mi to imię wybijać do końca...:crazy: Mi się podoba bardzo, mój mąż też to imię zaakceptował. Już nawet mówimy do brzusia Oliś lub Oli. Wiem że to nasza decyzja- ale takie gadanie jest irytujące...!


Jak się urodzi to wszyscy powiedzą że pasuje i nie będą sobie mogli wyobrazić że Oliś mógłby być Kubą czy Tomkiem...
 
A tez macie tak z imionami ze czesto kojarza sie wam z jakimis osobami i z tego powodu odpadaja :tak: bo ja mam tak czesto :)

np. Zosia - ladne imie i teraz coraz bardziej popularne ale ja mam dwie babcie Zosie i mi sie od razu babcine wydaje ;-) ( nie to zebym nie lubila swoich babc haha )

to akurat takie male skojarzenie bo zazwyczaj imie mi sie kojarzy z jakims debilastym kolega np. z podstawowki ;-) albo kolezanka z ktora niespecjalnie sie kochalysmy ;-)
 
Ja to bym wogole sie nie przejmowala rodzinka, a tym bardziej jakas ciocia. Ciociom zazwyczaj sie cos nie podoba.
A nawet jak Oliwiera nazwa Oliwa to naprawde nie jest jakies obrazliwe. Kazde imie na tej zasadzie mozna przekrecic.

My to nie mamy zadnego pomyslu na imie, chociaz moj maz twierdzi ze teraz on wybiera ( napewno hehe ) bo ja wybralam Bartosza. Ja chodze w ciazy , ja rodze , to i ja wybieram :) Proste :)
 
A tez macie tak z imionami ze czesto kojarza sie wam z jakimis osobami i z tego powodu odpadaja :tak: bo ja mam tak czesto :)

np. Zosia - ladne imie i teraz coraz bardziej popularne ale ja mam dwie babcie Zosie i mi sie od razu babcine wydaje ;-) ( nie to zebym nie lubila swoich babc haha )

to akurat takie male skojarzenie bo zazwyczaj imie mi sie kojarzy z jakims debilastym kolega np. z podstawowki ;-) albo kolezanka z ktora niespecjalnie sie kochalysmy ;-)
Też tak mam, haha:-D
 
reklama
Do góry