reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

Jak pisałam wcześniej - nie mam przeczucia.. Ale w głębi duszy chciałabym dziewczynkę:tak::tak: Dwa razy mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę i mojej przykjaciólce też się śniło, że urodziłam Julkę (chociaż nie wybraliśmy jeszcze imienia dla dziewczynki;-)) Planuję dwójkę dzieci, albo więcej jeśli Bozia zechce;-) i chciałabym, żeby w tej gromadce była dziewczynka:tak:
 
reklama
A i mi wszyscy dookoła (babcia, szwagier, siostra, ciotka) mówią, że będzie chłopak. Tylko moja mama mówi, że będzie dziewuszka:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Spróbuj wytrzymac, moim zdaniem w pierwszej ciąży to jest super niespodzianka! Ja tak zrobiłam :happy: W drugiej ciązy bardziej świerzbi, żeby sie dowiedzieć ;-)

no właśnie tak myślę... :-) ale mój M. kategorycznie CHCE wiedzieć i juz teraz mówi, że będzie tak super, kiedy ja będę w niewiedzy, a on bedzie znał płeć ;-)
z tym że jeśli on będzie wiedział, to ja też! ;-) nie ma mowy, żeby wiedział lepiej, co mi się w brzuszku dzieje :-p
 
hehe nie no nie wyobrazam sobei zeby moj m wiedzial a ja nie :no::-)nigdy !!;-):-)

fallenangel no dokladnie zawsze mozna 3 podejscie zrobic haha :-D tylko jak ja mowie ze jeszcze ze dwa razy chce byc pozniej w ciazy to moj mowi ze gora tylko raz i ze to dopiero za 5 lat haha :-) wierze ze sie uda za rok blizniaki :-pm ktore mialybyc teraz... ;-)

1) mi sie snily 3 x dziewuszki
2) z testu wyszlo 75 % dziewuszka
3) bardzo bym chciala dziewuszke
4) raz jem slodkie raz kwasne ale chyba czesciej kwasne

a i tak mam przeczucie ze będzie maly mężczyzna :-D
 
reklama
Moja mama i mąż twierdzą,że będzie córcia,sama zawsze marzyłam o dziewczynce bo nawet siostry nie mam tylko 4 braci:)...ALE podświadomie czuję,że pod sercem mam synka.Co do zachciewajek...najbardziej ciągnie mnie na słodkie i owoce...ale korniszonka i śledzie w oleju dzisiaj też jadłam..mieszanka niezła:)
 
Do góry