reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
A ja prawdopodobnie będę miała dziewczynkę..wczoraj na usg nie pamiętam która z was miała piękne nóżki z między nimi dyndało się cosik;-) u mnie była pustka:-) mąż to oszalał z radości na wieść że prawdopodobie będzie miał córcię...ja zreszta też...nasze marzenie:tak::tak::tak:

ale i tak pewnośc będziemy mieć w 20tc ale juz od 17tc można określic bardzo dokładnie płeć:)
 
Najpopularniejsze imiona w 2009 roku

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,6896130,Jakie_imie_dac_dziecku_.html

Jakby ktos chcial poczytac.

Wiecie ja nigdy nie mialam jakiegos specjalnego cisnienia z imionami, ani nie mialam ulubionych ani nie wymyslalam ze musi byc orginalne ale z Julia i Jakubem to juz lekka przesada . Co druga dziewczynka jest Julka a co drugi chlopiec Kubus - swoja droga bardzo ladne imiona no ale w jednej klasie bedzie po piecioro Julek i Kubusiow :)
Moj syn ma na imie Bartosz - tez calkiem popularne imie, w sumie to nie wiedzialam bo w moim otoczeniu nie ma Bartkow. Ale jak pojechalismy na wakacje to w piaskownicy na 5 chlopcow bylo 2 Kubusiow i 1 Bartus :) I ten Bartus i tamtem Bartus. Troche tak dziwnie :)
 
imcia :-D haha ale mnie rozsmieszylas :-) gnacik hmmm niezle :-D:-D aleksander ladnie ale constantine mi sie ni epodoba jakies takie dziwaczne ale jak kto woli kazdy ma swoj gust prawda :tak:

ja tam julcie tak czy siak chce albo jagódke ale moj sie na jagódke nie godzi:-(;-) a chlopiec mikolaj albo antos czyli bez zmian :-)
 
Mi już ulżyło bo imię dla synka wymyśliłam:-)Ulżyło dlatego że żadne imię chłopięce z tych co pozostały mi się nie podobały.
W rodzinie od strony mężą sami chłopcy więc wszystkie imiona były pozajmowane:tak:
Mateuszek:-):-) i tak się już do tego imienia przyzwyczaiłam że chyba nie mogłabym go zmienić chyba że ktoś rzuci jakąś inną fajną propozycję.

Dla dziewczynki tak jak już pisałam wczęśniej wymyśliłam bardzo szybko:Liliana lub Laura:-)
 
Moja córcia będzie miala na imię Hania;-) Z męzem tak uradziliśmy;-)
Myśleliśmy jeszcze wcześniej o Nastii, ale chyba nam przeszło.
 
U nas jak bedzie dziewczynka to napewno bedzie Lenka a jesli chlopiec to mamy 3 opcje Natan, Aleksander lub Adam... nie mozemy sie zdecydowac :-(



 
A my kompletne zero... Mąz ostatnio zaczął mówić do brzuszka "Co tam Franek" lub "Co u Zosi" :-p Ale imion nie mamy wybranych, jeszcze myslimy, może przy porodzie wpadnę na pomysł. ;-) Z Marcinkiem tak było, ze miał być Piotrek, ale jak mi powiedzieli, ze widać głowkę, to się wydarłam na całe gardło "Wychodź Marcinek" :laugh2::laugh2:
 
A my kompletne zero... Mąz ostatnio zaczął mówić do brzuszka "Co tam Franek" lub "Co u Zosi" :-p Ale imion nie mamy wybranych, jeszcze myslimy, może przy porodzie wpadnę na pomysł. ;-) Z Marcinkiem tak było, ze miał być Piotrek, ale jak mi powiedzieli, ze widać głowkę, to się wydarłam na całe gardło "Wychodź Marcinek" :laugh2::laugh2:
:-D:-D hahaha
ale się uśmiałam
decyzje trzeba podjąć przed zgłoszeniem urodzenia, więc każda pora jest dobra :-)
mój znajomy zmienił zdanie już w samym urzędzie :-) stojąc w kolejce i słuchając jakie imiona są zgłaszane - za dużo osób wymieniało te same imię, jakie oni wybrali, więc zmienił zdanie i podał inne :-D
 
reklama
Do góry