reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

reklama
Dziewczyny,ale przecież i tak to nasi faceci będą rejestrować dzieci więc oni ostatecznie wybiorą:)
Swoją drogą zabiłabym jakby wywinął mi/dziecku jakiś numer:)
 
Dziewczyny,ale przecież i tak to nasi faceci będą rejestrować dzieci więc oni ostatecznie wybiorą:)
Swoją drogą zabiłabym jakby wywinął mi/dziecku jakiś numer:)

U mnie nie może, bo nie mamy ślubu :-). Musimy być oby dwoje. Żadnego numeru więc nie wykręci :-)
 
u nas w szpitalu chodziła Pani z USC zaraz po porodzie i to ja wypełniałam dokumenty z imieniem itp. Mąż mógł tylko odebrać gotowy akt urodzenia z moim dowodem:). Nie wiem, czy tak jest w każdym szpitalu.

Ja jestem takim przypadkiem, moja mama wybrała imię.. tata pojechał mnie rejestrować, i podał swój typ, a mamy jako drugie, i tak oto nieszczęśliwie mam dwa imiona na akcie;). W każdym razie nie mam takiego imienia, jak chciała mama, a ja dziękuję tacie za odważną decyzję :D
 
jesli my bedziemy miec dziewczynke to mamy problem z glowy bo ustalilismy ze bedzie Maja, natomiast z chlopcem to mamy niezly orzech do zgryzienia mi jakos caly czas w mysli siedzi Dawid ale maz sie krzywi poza tym on jakos ma nadzieje na dziewczynke i nie chce nawet myslec nad imieniem dla chlopca
 
Marcelina, znalazłam coś na M.;-):
Maurycy
Marcel;-)
Morfeusz
Miłosz

Dla dziewczynki;
Mercedes..bardzo mi się podoba to imię;-)
 
U nas jest Julian, który miał być Julią a czekamy na Michalinę albo Miroslawa, Tadeusza, Lucjana lub Krzysztofa. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli się spierać i będzie dziewczynka :). Pozdrawiam
 
reklama
Ja zawsze chcialam zeby moja corka miala na imie MAJA. Teraz po emisji serialu o tym samym tytule mam wrazenie, ze sa same Maje dookola. ale nie zamierzam rezygnowac :) Myslelismy tez o Antosi, ale ze wzgledu iz mieszkamy w irlandii musimy myslec o imieniu, ktore ludzie beda w stanie wymowic a nie wolac "Szszzzszzs" :)

a co do chlopca to bezapelacyjnie Adam ;)
 
Do góry