reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

mój przełyk i gardło są spalone zgaga non stop a jak wezmę nospe to już wogóle no i sok pomarańczowy z kartona mnie dobija
 
reklama
mnie chyba pierwszy raz dopadła zgaga po wczorajszym niezbyt świeżym pączku - dziś mnie pali i boli cały przełyk, dopadają mnie jakby skurcze przełyku - koszmarnie nieprzyjemne uczucie

zaraz cofnę się do początku wątku, mamy tam recepty na zgagę ::)
 
mi nic na nią nie pomaga a tabletek mam dość nospa mnie wykończyła
pączka jadłam wczoraj i było mi pryzkro ze mężunio tylko jednego mi kupił ale mi się chce bic maca !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nie pij soków pomarańzowych ,grapefruitowych !!!

to sa sokizgagotwprcze

powiem wam że rennie jest dla mnie niezastapione...
 
pomarancze mandarynki uwielbiam.............ale soku pomaranczowego nie przelkne za cholere kiedys polam i lubilam w ciazy nie tkne mam wstret
 
jak sobie wycisnę ze świeżyych owoców to jest ok nie mam zgagi ale jak tylko wezmę z kartona to masakra
 
mi reni tez pomaga ale na krótko
juz nawet biore po pol tabletki ci jakis czas bo jakbym brała po całej to troche bym przesadzał z dzienna dawka ;D
wytrzymamy jeszcze okolo 3miechy
 
reklama
a ja nie wiem co mam?????????????????moge opisac ::) do gardla podchodza mi takie jakby babelki z powietrzem i jak przechodzi przez przelyk to strasznie boli ::)podobne do bekania ale bez dzwiekow :p ale jak to boli.ma ktos takie cos
 
Do góry