reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

wq wiekszości przypadków wpłata na konto - dopiero póxniej wysyłka, ale zaznaczają to indywidualnie przy kazdej aukcji.

ja jak sprzedaję to wysyłam (jak ktoś chce ) za pobraniem, tylko to dla mnie większe ryzyki, bo np ktos nie odbierze i moje zostaką koszty porzesyłki.

możliwośc płacenia przy odbiorze daje ludzikom którzy mają troche pozytywów.
 
reklama
agao pisze:
tam jest jak np z 9 fashion? płai się przy odbiorze???

agao-zależy, niektórzy sprzedawcy preferują płatność z góry-musisz im wpłacić kasę za towar+koszt wysyłki, jeśli nie masz konta, choć kilku pozytywnych komentarzy - nie będą raczej chcieli wysłać za pobraniem
 
agao pisze:
kurczę czy tak czy tak ryzykowne wypiszczie mi proszę sprawdzone firmy jak możecie

agao - ja kupowałam u:
dawidar
timur00
wpłacałam pieniądze na konto - przesyłki dotarły do mnie w ciągu 3 dni od zakończenia aukcji, nie miałam żadnych zastrzeżeń do zakupów

Z pl.soc.dzieci wiem, że te osoby:
bettina27
hindianka
też są godne polecenia.
 
ale się najdłam i nie mam zgagi szok

brakuje mi jeszcze do przeżywania pełni ciąży rozstępów, skórczów łydek i hemoroidów

dzięki laseczki za dane :)
 
reklama
Do góry