reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP!!!!!!!!ZGAGA!!!!!!!!!!!

witam was wszystkie

Ale miło was czytac
wspomnienia nachodzą

jestem tegoroczną mamusią marcową!!!

a na zgage polecam cocacole- ja sie nią zapijałam bo niedawałam sobie rady ze zgagą zwłaszcza w nocy
poztaym polecam renie

pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Z tymi bąblami to czasami jest fajnie szczególnie jak jest zimna i mocno zaqgazowana. Aż mi sie chce :)
 
Ja tez wyprobowalam coca-cole- teraz juz mi nie pomaga ,tylko jeszcze wieksza zgage po niej mam!!! Moj najnowszysposob ktory jeszcze dziala- szklanka naprawde zimnego mleka wypita duszkiem no i rennie- ale musze sie z nim ograniczyc bo szkodzi mi na nerki.
 
mnie dopada zawsze jak zasypiam i kładę się płasko, a dzisiaj - szczyt! jak pływałam żabką - każdy inny styl był ok ;) ::)
a mój sposób - IGNORUJĘ JĄ (a czasem zalewam wodą)
 
jakbym napiła się zimnej coli albo mleka to tego samego dnia miałabym anginę

wszystko ciepłe albo o temp. pokojowej inaczej klapa
 
ok koga - czegaos tak paskudengo ignorowac nie mogę..


nawet moja kochana pepsi mi nie pomaga, ale renii tak, aczkolwiek za długo musze czekać na efekty.
 
Koga - mnie też zgaga dręczy na basenie ale niestety ignorować ja mogę przez jakieś 4 baseny - potem szybko muszę uciekać, bo mam wrażenie, że zwymiotuję do wody ::( Całe szczęście pojawia się ta paskuda już pod koniec mojego pływania, więc wyrabiam swoją normę na dany dzień i zmykam...szybko ;D
 
reklama
Do góry