reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Sie witam na glownym ze tak napisze bylo głosowanie kto jest za zamknieciem a kto nie... dziwne bo wiekszosc głosowała za otwartym wlasnie jako jedna z nielicznych ja , pamietam ze eliza marta za zamknieciem glosowalysmy i moze dlatego wolimy pisac tam... a reszta? wolala tutaj/.... przeciez .../

kochana ale mimo wszytsko sama zobacz ze jakby jedna polowa pisala tam a druga tu to byloby to bez sensu rowniez.... dlatego najlepszym wyjsciem jest 1 watek i tyle....a na intymnosci powinenien byc osobny i dopuszczac kogos kiedy sie chce ale nie tak ze na tym intymnym pisze sie caly czas a reszta sie nie liczy... no al enie bede sie o to wykucac... bed pisac i tu i tu... po porstu bede kopiowac posty i wpisywac je i tu i tam... ehhhhhh
 
Dziewczyny zeby nie robic balaganu został utworzony watek z zyczeniami dla dzieci:)

Wątek zyczeniowy juz istneije i funkcjonuje:)

https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-grudniu-2009-f294/zyczenia-42113/

lista sporzadzaona jest na podstawie ur dzieci i poki co nie jest ona aktualizowana wiec nie wszyscy tam są...
jesli kogos brakuje to prosze napisac a na pewno uzupelnie liste:)


Zgłaszam, że nas brakuje. Julka ur.09-12-2009r ;-)


kochana ale mimo wszytsko sama zobacz ze jakby jedna polowa pisala tam a druga tu to byloby to bez sensu rowniez.... dlatego najlepszym wyjsciem jest 1 watek i tyle....a na intymnosci powinenien byc osobny i dopuszczac kogos kiedy sie chce ale nie tak ze na tym intymnym pisze sie caly czas a reszta sie nie liczy... no al enie bede sie o to wykucac... bed pisac i tu i tu... po porstu bede kopiowac posty i wpisywac je i tu i tam... ehhhhhh

Ja już się na ten temat nie wypowiadam, moje zdanie znacie ...
 
ja też lubię, tylko czasem nie ma z kim ...

ja jestem dosc czesto ale wtedy tu nikogo nie ma:) teraz bede pisac czesciej:)
my dzis chclapalismy sie w basenie na ogrodku:) Alanowi sie podoba:)
Zaraz smigam do sklepu na zakupy bo juz takiego slonca nie ma i mozna sie ruszyc gdzies dalej:)
 
reklama
kurcze narobilam bardzo duzo salatki z zupek chinskich:) jak ktos ma ochote zapraszam:) starczy dla wszystkich:) teraz lece malego powoli zbierac do kapania i do spania:)
 
Do góry