reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Sie witam na glownym ze tak napisze bylo głosowanie kto jest za zamknieciem a kto nie... dziwne bo wiekszosc głosowała za otwartym wlasnie jako jedna z nielicznych ja , pamietam ze eliza marta za zamknieciem glosowalysmy i moze dlatego wolimy pisac tam... a reszta? wolala tutaj/.... przeciez .../

kochana ale mimo wszytsko sama zobacz ze jakby jedna polowa pisala tam a druga tu to byloby to bez sensu rowniez.... dlatego najlepszym wyjsciem jest 1 watek i tyle....a na intymnosci powinenien byc osobny i dopuszczac kogos kiedy sie chce ale nie tak ze na tym intymnym pisze sie caly czas a reszta sie nie liczy... no al enie bede sie o to wykucac... bed pisac i tu i tu... po porstu bede kopiowac posty i wpisywac je i tu i tam... ehhhhhh
 
Dziewczyny zeby nie robic balaganu został utworzony watek z zyczeniami dla dzieci:)

Wątek zyczeniowy juz istneije i funkcjonuje:)

https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-grudniu-2009-f294/zyczenia-42113/

lista sporzadzaona jest na podstawie ur dzieci i poki co nie jest ona aktualizowana wiec nie wszyscy tam są...
jesli kogos brakuje to prosze napisac a na pewno uzupelnie liste:)


Zgłaszam, że nas brakuje. Julka ur.09-12-2009r ;-)


kochana ale mimo wszytsko sama zobacz ze jakby jedna polowa pisala tam a druga tu to byloby to bez sensu rowniez.... dlatego najlepszym wyjsciem jest 1 watek i tyle....a na intymnosci powinenien byc osobny i dopuszczac kogos kiedy sie chce ale nie tak ze na tym intymnym pisze sie caly czas a reszta sie nie liczy... no al enie bede sie o to wykucac... bed pisac i tu i tu... po porstu bede kopiowac posty i wpisywac je i tu i tam... ehhhhhh

Ja już się na ten temat nie wypowiadam, moje zdanie znacie ...
 
ja też lubię, tylko czasem nie ma z kim ...

ja jestem dosc czesto ale wtedy tu nikogo nie ma:) teraz bede pisac czesciej:)
my dzis chclapalismy sie w basenie na ogrodku:) Alanowi sie podoba:)
Zaraz smigam do sklepu na zakupy bo juz takiego slonca nie ma i mozna sie ruszyc gdzies dalej:)
 
reklama
kurcze narobilam bardzo duzo salatki z zupek chinskich:) jak ktos ma ochote zapraszam:) starczy dla wszystkich:) teraz lece malego powoli zbierac do kapania i do spania:)
 
Do góry