reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kochana ale mimo wszytsko sama zobacz ze jakby jedna polowa pisala tam a druga tu to byloby to bez sensu rowniez.... dlatego najlepszym wyjsciem jest 1 watek i tyle....a na intymnosci powinenien byc osobny i dopuszczac kogos kiedy sie chce ale nie tak ze na tym intymnym pisze sie caly czas a reszta sie nie liczy... no al enie bede sie o to wykucac... bed pisac i tu i tu... po porstu bede kopiowac posty i wpisywac je i tu i tam... ehhhhhh

Dokładnie tak samo myślę:tak:ze niedawno było tu sporo osób i było fajnie, a teraz:no:

Dafii wszystko będzie ok, nie martw się:tak:Moja Jula nie bardzo chce jeść, ale nie wiem czy to upał czy co, bo bardzo zagryza smoczek, może znowu zęby:wściekła/y:
Byłam dziś u stomatologa i czujecie 2 godz czekałam:wściekła/y:taki poslizg mieli.Na szczęście zrobił mi jednego zęba i już wszystko ok, ale mimo że na fundusz byłam to 100 zł musiałam dopłacić:szok:porąbane to jest:wściekła/y:Ale jestem dziś do tyłu z robotą, na szczęście mała już śpi:-D
A u nas troche popadało i zupełnie inne powietrze jest;-)
 
reklama
lanjaa ja u dentysty ostatnio zostawilam 200 zl a bylam pantstwowo. To bylo leczenie kanalowe i dteraz wole wyrwac zeba jkak go leczyc w ten sposob...wlasnie teraz musze wyrwac bo tez chciali leczyc kanalowo a ze jest z tylu to i tak go nie widac:)
no moze Juli dalej zebiska beda szly:) moj tez malo je ale przez upal :) chociaz 2 gorne jedynki szykuja sie do wyjscia jak nic:)
 
A ja przestałam tu pisać, bo byłam jakiś czas nieobecna i chciałam najpierw nadrobić. Zaczęłam od wątków tematycznych najpierw i jeszcze trochę mi zostało. Zamknięty jakoś szybciej mi poszedł, choć też całości nie ogarnęłam. Po prostu ostatnio coraz mniej czasu, a wkrótce znów wyjeżdżam i znowu ileś stron w plecy.
 
Dokładnie tak samo myślę:tak:ze niedawno było tu sporo osób i było fajnie, a teraz:no:

Dafii wszystko będzie ok, nie martw się:tak:Moja Jula nie bardzo chce jeść, ale nie wiem czy to upał czy co, bo bardzo zagryza smoczek, może znowu zęby:wściekła/y:
Byłam dziś u stomatologa i czujecie 2 godz czekałam:wściekła/y:taki poslizg mieli.Na szczęście zrobił mi jednego zęba i już wszystko ok, ale mimo że na fundusz byłam to 100 zł musiałam dopłacić:szok:porąbane to jest:wściekła/y:Ale jestem dziś do tyłu z robotą, na szczęście mała już śpi:-D
A u nas troche popadało i zupełnie inne powietrze jest;-)

nie zazdorszcze. ja do dentysty ide jak juz mnie boli wczesniej zadna sila mnie nie zaciagnie. wiem ze to blad ale mam paniczny lek przed dentystom!
ale mam powody tego lęku.
ale wspolczuje czekania i refundacji gdzie doplaca sie 100zl... dla mnie smieszne!
u mnie popadalo i raz zagrzmialo i co? i nic.. dalej upały!
 
U mnie od rana było pochmurno i już myślałam, że nici z zaplanowanego wypadu nad zalew, ale powoli się rozpogadza, no i nie padało, kwiatki na balkonie mimo podlewania ledwo żyją.
 
ja już bym chciala troche ochlody by te upaly odpuscily. ileż mozna sie meczyc.... klimat zwrotnikowy mi w ogole nie sprzyja.
 
reklama
Daffodill, trzymam kciuki za wyniki Julki

Ja dzisiaj mimo strasznych upałów (choć dzisiaj w Krakowie jakoś trochę wieje), jestem przeszczęśliwa.
1. Zosia zaczęła znowu jeść więcej - moze faktycznie oprócz upałów działały ząbki
2. Byliśmy u alergologa - pani doktor była baaardzo zadowolona z Zosi. Co prawda wyniki eozynofili nadal za wysokie, ale spadły z 32% do 7,5 % (norma 4 %). Stwierdziła, że skóra super wygląda, lekka wysypka jest, ale powiedziała, ze to upały. Pozwoliła wprowadzać powoli indyka, żółtko, gluten i robiliśmy IGe swoiste na białko mleka krowiego. Trzymajcie kciuki - wyniki za najwcześniej dwa tygodnie, ale jak będą dobre (oby !!!) to zaczynamy wprowadzać po troszeczkę mleko (najpierw kaszki mleczne) i moze będziemy mogli zejść z tego paskudnego nutramigenu.
.
Więc dzisiejszy dzień jak na razie napawa mnie megaoptymizmem, nawet upał mi nie przeszkadza. Może was zarażę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry