reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
WItam dziewczyny!
Kieruję to pytanie głónie do mam pracujących...
Właśnie wróciłam do pracy i maskara, nie potrafię myśleć o niczym innym jak córcia.
w związku z tym że pracuję w aptece powinnam być skupiona a mi to całkiem nie wychodzi szczególnie jak widzę mamy z wózkami... boję się że się pomyle w końcu! W domu mąż napiera ze mam pracować bo duzo zarabiam ale dla mnie chyba w tym momencie kasa nie jest najważniejsza... niemam nawet komu się wygadać bo ciągle słysze przesadzasz... ale powiedzcie jak wy sobie radziecie z tymi rozstaniami to się jakoś unormuje czy będzie narastać smutek, bo poważnie myśle o odejściu na wychowawczy..
to się rozgadałam.. aż mi się łezki w oczach zakręciły z tego żalu..
 
Marzena przestan sie osmieszac! wszytskie wiemy ze Annagruszka i Tonieja to jestes wlansie TY!
zachowujesz sie psychicznie moze jeszcze nie za pozno na lekarza?????
w kazdym razie dostaniesz po uszach bo uzywasz cudzych zdjec i wstawiasz je! a pamietaj ze to karalne!
i mozna by Ci sie cham*ko odegrac ale mamy jeszcze trocvhe godnosci w przeciwienstwie do Ciebie!


Olu niesttey ja ci nie pomoge bo nie pracuje i nie bede na pewno przez 1-2 lata
 
hej laseczki:-)
bylam dzis caly dzien nad jeziorkiem,ale bylo fantastycznie:tak:A antos zadowolony na maksa:-)kapal sie w malym baseniku i szalal na maksa:-)to nam sie niedziele udala:tak:

ojojojoj!!!!!!! znow ONA??? BEZ KOMENTARZA!!!!!! hahhahahahahah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a co sie dzieje??? a ja zmeczona jestem wiec tez zaraz spadam.
no ja mam ogolne problemy ze zdrowiem,nadle potrafi mi sie krecic w glowie i byc slabo,tak wszytko we mnie drzy no nie wiem jak to opisac...moze cisnienie mi skacze bo juz kilka razy z tego powodu muusialam isc na IP i okazywalo sie ze mam wysokie cisnienie...
 
Do góry