reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
kochana,,, jesli tylko bedziesz miala kiedys ochote mozemy sie spotkac.... ot chocby pospacerowac po krasniku....:0 juz ja namowie do tego meza... z reszta on w tym czasie wroci sobie do niedrzwicy na rybki.... wiec bedzie mu to nawet na reke:)):):
pewnie ze mam ochote,calymi dniami jestem sama z Alankiem:)
 
byloby fajnie:) ja chwilowo jestem u mamy na wsi ale jak juz tylko bede w lublinie to sie jakos konkretniej umowimy:):) a co!!!!!!!!!!:-):-)

dobranoc dziewczynki:)
 
reklama
Hej dziewczynki! Nie mam ostatnio za dużo czasu ale trochę nadrobiłam. Powiem wam, że ja cholernie żałuję że wróciłam do pracy. Mówiłam sobie że kontakt z ludźmi mi dobrze zrobi a w efekcie mam ciągłe poczucie winy i wpadam w deprasję chyba:-(Żle mi z tym, że nie jestem z Julką, że obarczyłam mamę opieką nad małą a ona ma jeszcze chorych rodziców, wielki dom, ogród itp na głowie. Widze że jak przyjde do domu z pracy to ona lata jak szalona żeby zdąrzyć do wieczora wszystko zrobić. Nawet nie mam serca jej prosić, żebym mogła na zakupy jechać bo i tak całymi dniami opiekuje się Julią (kupuje oststnio wszystko w necie:sorry2:).Reasumując mam podły humor a to wszytsko przez mojego pracodawcę bo planowałam iśc na wychowawczy a on mi szyki pokrzyżował:wściekła/y:A jak siedzę w biurze i przewalam te papierki to czasem szlak mnie trafia że w domu nie jestem. Bardzo mi było z Julią dobrze i nie czułam potrzeby wychodzenia do ludzi;-)

Ja też mam nadwagę i czuję się strasznie:zawstydzona/y:normalnie nie mogę ze złości na siebie, moje siostry takie szczupłe a ja:no:
Dobranoc!!!
 
Do góry