reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
WItam dziewczyny!
Kieruję to pytanie głónie do mam pracujących...
Właśnie wróciłam do pracy i maskara, nie potrafię myśleć o niczym innym jak córcia.
w związku z tym że pracuję w aptece powinnam być skupiona a mi to całkiem nie wychodzi szczególnie jak widzę mamy z wózkami... boję się że się pomyle w końcu! W domu mąż napiera ze mam pracować bo duzo zarabiam ale dla mnie chyba w tym momencie kasa nie jest najważniejsza... niemam nawet komu się wygadać bo ciągle słysze przesadzasz... ale powiedzcie jak wy sobie radziecie z tymi rozstaniami to się jakoś unormuje czy będzie narastać smutek, bo poważnie myśle o odejściu na wychowawczy..
to się rozgadałam.. aż mi się łezki w oczach zakręciły z tego żalu..
 
Marzena przestan sie osmieszac! wszytskie wiemy ze Annagruszka i Tonieja to jestes wlansie TY!
zachowujesz sie psychicznie moze jeszcze nie za pozno na lekarza?????
w kazdym razie dostaniesz po uszach bo uzywasz cudzych zdjec i wstawiasz je! a pamietaj ze to karalne!
i mozna by Ci sie cham*ko odegrac ale mamy jeszcze trocvhe godnosci w przeciwienstwie do Ciebie!


Olu niesttey ja ci nie pomoge bo nie pracuje i nie bede na pewno przez 1-2 lata
 
hej laseczki:-)
bylam dzis caly dzien nad jeziorkiem,ale bylo fantastycznie:tak:A antos zadowolony na maksa:-)kapal sie w malym baseniku i szalal na maksa:-)to nam sie niedziele udala:tak:

ojojojoj!!!!!!! znow ONA??? BEZ KOMENTARZA!!!!!! hahhahahahahah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
a co sie dzieje??? a ja zmeczona jestem wiec tez zaraz spadam.
no ja mam ogolne problemy ze zdrowiem,nadle potrafi mi sie krecic w glowie i byc slabo,tak wszytko we mnie drzy no nie wiem jak to opisac...moze cisnienie mi skacze bo juz kilka razy z tego powodu muusialam isc na IP i okazywalo sie ze mam wysokie cisnienie...
 
Do góry