reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej ja też straaasznie dawno tu nie byłam.
dzięki że piszesz o powrocie do pracy, ja chciałam zacząć nową pracę od września i nawet byłam na rozmowie tylko wszyscy tez mi odradzają. Jak się mama z babcią dowiedziały że chcę pracować w zawodzie (nauczyciel przedszkole/podstawówka) to kategorycznie powiedziały że mi Wojtka nie popilnują bo są przeciwko mojej pracy teraz. No i lekarz też mnie podłamał, mówi że z powodu chorób wieku dziecięcego (w wieku lat 3-6 czyli przedszkolnym) mój Wojtek byłby bardzo narażony na wirusy i zarazki, które przynosiłabym do domu :-( czyli co, skazana jestem na bezrobocie? :baffled:
 
reklama
Kasiuch pewnie ze fajnie ze bedzie kolejne spotkanko!
ja bym tak mogla codziennie:)

co do Asi to łobuziara z niej nieziemska! pewnie ma malo czasu a no i wkurza sie biedna tez tymi aferami!
pewnie jak wroci to znow opisze kilka fajnych historii.... ja juz jedna znam i usmialam sie do lez no al enie pisze bo nie wiem czy tego chce:)
 
Hej dziewczyny!

Jestem nowa na forum, szukam koleżanek do pogadania :) Urodziłam synka 27. grudnia 2009 :) Można się do Was przyłączyć?
 
:ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2: trollu , trolliku, pluskwiaku itp.

hahahhaah TONIEJA!!!!!!!!!!! i tak wiemy ze to Ty!

Tylko po co to robisz? Nie pograzaj sie!
 
Hej dziewczyny!

Jestem nowa na forum, szukam koleżanek do pogadania :) Urodziłam synka 27. grudnia 2009 :) Można się do Was przyłączyć?

mile widziane foteczki i jakis krotki zyciorys.....
co bysmy mogly cie lepiej poznac.. jakos tloczno u nas w ciagu 3 dni! przez caly ten czas grudniowek2009 nie dolaczalo tyle mam jak w ciagu 3 dni! normlanie chyba uwielbiane jestesmy!
 
W ogole to bylam dzis u goscia co ma psa labradora i trzymalam Julke na rekach! po czym pies co jakis czas zaszczeknal! patrze na Julke i mysle o boze zaraz sie rozplacze uspokajam na zapas a okazalo sie ze julce to sie podoba i smiala sie do psa! co pies szczeknal to julka w smeich! oczywiscie po 5 minutach zakonczylo sie to czkawka!:)

Annagruszka4 jakbys mogla jeszcze to wstaw tak samo piekne zdjecie ze soba ale rowniez i z malenka!
bardzo stare to zdj z Julka dalas... fajnie by blo jakbys takie wstawila z dziewczynami razem:)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Jestem nowa na forum, szukam koleżanek do pogadania :) Urodziłam synka 27. grudnia 2009 :) Można się do Was przyłączyć?
Polecam Ci Marzeno gorąco forum psychiatryczne, oni lubią takie przypadki jak Ty ... się o sobie dowiesz kilka nowych rzeczy, oraz jakie leki pomogą na Twój ''przypadek''
 
reklama
Do góry