reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ja mam przepisana hydrokzyzyne w razie takich "atakow" ale doraznie mam to brac bo uzaleznia silnie,wiec biore ja tylko jak wiem ze samo nie przejdzie. I biore parogen na nerwice ale nie pomaga wcale:/ a u ciebie po jakim czasie zaczely dzialac te tabletki? bo ja juz myslalam ze moze to nie nerwica skoro nie dzialaja...a moze trzeba tylko wiecej czasu. i nawet zastanawialm sie nad ostawienie lekow skoro nic nie daja.
nie odstawiaj!!! niestety choroby dzialajace w psychice nie daja sie tak latwo zwalczyc jak fizyczne:( mi zaczely te na nerwice pomagac chyba po ponad mies ale mowie ja od razu depreche po tym mialam i musialam brac te psychotropy po ktorych nie iwedzialam co sie dzieje,tak ze nie wiem czy do konca pomogly mi te na nerwice czy poprostu zwalczylam wszystko tymi depresantami.
 
nie odstawiaj!!! niestety choroby dzialajace w psychice nie daja sie tak latwo zwalczyc jak fizyczne:( mi zaczely te na nerwice pomagac chyba po ponad mies ale mowie ja od razu depreche po tym mialam i musialam brac te psychotropy po ktorych nie iwedzialam co sie dzieje,tak ze nie wiem czy do konca pomogly mi te na nerwice czy poprostu zwalczylam wszystko tymi depresantami.

z tego co wyczytalam to ten moj lek tez jest na dpresje...ale fakt po nim praktycznie nie mam ochoty na nic...jak dobrze sie czuje to jest ok,ale jak zaczyna sie cos dziac to sie zalamuje...to nie odstawie lekow:) dzieki kochana jestes:) podnioslas mnie na duchu,az od razu sie lepiej poczulam ze ktos tu jeszcze to mial i wygral z tym swinstwem. wiec sie nie poddaje:) jak jeszcze jakis czas nie pomoga to mowie lekarzowi zeby zmienil na inne. Chciaz te dobrze telerowalam,bo podobno po takich lekach czesto czlowiek sie zle czuje,typu mdlosci itp.
 
O znowu ciekawie się robi...
Ale miałam ciężki weekend, nic nie odpoczełam:wściekła/y:
nie to juz jest NUDNE! nawet n ormalnie pogadac nie mozna!

hej laseczki:-)
bylam dzis caly dzien nad jeziorkiem,ale bylo fantastycznie:tak:A antos zadowolony na maksa:-)kapal sie w malym baseniku i szalal na maksa:-)to nam sie niedziele udala:tak:

ojojojoj!!!!!!! znow ONA??? BEZ KOMENTARZA!!!!!! hahhahahahahah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
super zze sie wam niedziela udala i super wygladasz i widac ze Antos tez sie dobrze bawil!



z tego co wyczytalam to ten moj lek tez jest na dpresje...ale fakt po nim praktycznie nie mam ochoty na nic...jak dobrze sie czuje to jest ok,ale jak zaczyna sie cos dziac to sie zalamuje...to nie odstawie lekow:) dzieki kochana jestes:) podnioslas mnie na duchu,az od razu sie lepiej poczulam ze ktos tu jeszcze to mial i wygral z tym swinstwem. wiec sie nie poddaje:) jak jeszcze jakis czas nie pomoga to mowie lekarzowi zeby zmienil na inne. Chciaz te dobrze telerowalam,bo podobno po takich lekach czesto czlowiek sie zle czuje,typu mdlosci itp.
bbuuuuuu:( wspolczuje:( i moge tylko zyczyc zdrowka bo nie mialam nigdy do czynienia z czyms takim:(oby bylo lepiej!

SYLWIK- wszystkiego najlepszego dla FILIPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sie witam, glodna jestem,czekamy na pizze widze ze cisza dzis tutaj, wiec i ja znikam, do jutra!
 
z tego co wyczytalam to ten moj lek tez jest na dpresje...ale fakt po nim praktycznie nie mam ochoty na nic...jak dobrze sie czuje to jest ok,ale jak zaczyna sie cos dziac to sie zalamuje...to nie odstawie lekow:) dzieki kochana jestes:) podnioslas mnie na duchu,az od razu sie lepiej poczulam ze ktos tu jeszcze to mial i wygral z tym swinstwem. wiec sie nie poddaje:) jak jeszcze jakis czas nie pomoga to mowie lekarzowi zeby zmienil na inne. Chciaz te dobrze telerowalam,bo podobno po takich lekach czesto czlowiek sie zle czuje,typu mdlosci itp.
ja mialam juz na koncu tak silne ze jak wzielam to po ok7min spalam!!! lekarz mnie uprzedzil ze mam je brac dopiero lezac w lozku juz przed snem,nie inaczej. A ja sobie wzielam i poszlam jeszcze do szafki po cos tam,nachylilam sie i...usnelam! mama musiala mnie zawlec do wyra! masakra! ale kochana glowa do gory! bedzie wszystko dobrze. Sprobuj duzo odpoczywac i relaksowac sie to tez pomaga!
 
kasiu dziekuje:) ja tez nie mialam nigdy doczynienia...o tym ze takie cos istniej dowiedzialam sie niedawnoi.....mi zawsze nerwica kojarzyla sie z tym ze ktos chodzi i caly czas sie drze:/ a tu jednak jest inaczej. i lipa:/ ale wygram z tym dziadem:D
 
reklama
ja mialam juz na koncu tak silne ze jak wzielam to po ok7min spalam!!! lekarz mnie uprzedzil ze mam je brac dopiero lezac w lozku juz przed snem,nie inaczej. A ja sobie wzielam i poszlam jeszcze do szafki po cos tam,nachylilam sie i...usnelam! mama musiala mnie zawlec do wyra! masakra! ale kochana glowa do gory! bedzie wszystko dobrze. Sprobuj duzo odpoczywac i relaksowac sie to tez pomaga!
dziekuje:* mam nadzieje ze takich lekow nie bed musiala brac ale jezeli bedzie to koniecznoscia to ok,musze sie z tego wyleczyc:)
 
Do góry