reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ok, przejrzalam liste grudniowek, ktore sie juz przeterminowaly :tak:
wydaje mi sie, ze niektore nie daly znac, ze urodzily bo raczej tak dlugo by nie przenosily....
w kazdym razie w kolejce sa:

- grydar 17.12

generalnie dziewczyny wniosek, ze sie opierniczamy :-D

No ja się melduję, że jeszcze czekam. Juz jestem po terminie a po dzisiejszej wizycie : na KTG skurcze: zero
szyjka: twarda
czop: siedzi
W pierwszy dzien Świąt mam isc do szpitala na kolejne ktg a jak nie to 28. znowu na wizyte
 
Hej wszystkim. Chyba wszystko ok u wszystkich :) ja mialam straszna noc...budzilam sie 5 razy z okropnym swedzeniem brzucha...nie ma juz na moim brzuchu miejsca bez czerwonej krostki..to sa całe ogniska,straszne..i tak po prostu mnie wypisali ze szpitala...mam te krostki nawet na rěkach na wewnetrznej stronie, i ciagle przybywa nowych..kazali mi sie smarowac pudrem w płynie..chwilke jest fajnie,tak chłodno,a pozniej...szkoda słow...Kurde jutro dopiero po wypis podjade,jestem ciekawa co mi wpisali w diagnozie-jesli wpisali ze to ta cholestaza, to normalnie chyba ich pozwe za brak leczenia..bo puder w płynie ktory mi dawali 3dni raczej nie jest lekarstwem na tak powazna chorobe...wieczorem po prysznicu nasmarowalam sie kremem nawilzajacym i da sie wytrzymac! Tamten puder wysusza skore,a moze chodzi o to zeby ja nawilzac to da sie wtedy przezyc...czy ktoras z was miała podobny problem-jakas mega wysypke?
 
aaaa i powiedzcie mi jakie są wskazania, żeby Nan podawać?

Ja mam wskazanie takie że mój mały głodomór do tej pory po każdej kąpieli od 20 do północy budził się co 10-15 min i ryczał tak długo aż nie dałam mu znów cyca:no::no::no:
A że mam jeszcze 2letniego bąbla to trzeba też go wykąpać, zająć się nim itd a jak męża nie ma to wyobrażcie sobie jak to wygląda:no:
No a dziś pierwszy raz dałam Nan i jak wypił o 19.45 80 ml to jeszcze śpi:szok::szok::szok:
Od urodzenia mu się to nie zdażyło...dobra od powrotu do domu ze szpitala!
Mam zamiar mu dawać te mleko tylko po kąpaniu żeby wieczory mieć spokojne dla córki:tak:
A nadmiar mleka które miał wypić wtedy odciągnęłam i może jutro się przyda!
 
Dziewczyny, nie jestem na bieżąco, a lubię wiedzieć co i jak.
U nas wszystko suuuuuuper.
Jeszcze trochę i wszystkie Grudniaczki będą na świecie. Ale fajnie!
 
I ja sie dzisiaj wybieram ale najpierw zadzwonie do przychodni czy kolejek nie ma, tez jestem ciekawa ile Piotrus wazy.
Fajnie że się wyspałas. Ja rano spac nie moge bo Antosia do przedszkola wyprawiam i później mam juz problemy z zasnięciem.
Za to dziś się w ogóle nie wyspałam:-p Mała dzisiejszej nocki budziła mnie co 2h. No a po ciężkiej nocce o 8 musiałam wstać co by do lekarza się wyrobić z Perłą.
 
Jestem po wizycie u pediatry, dostalismy skierowanie do szpitala bo Piotruś ma wysoka birubinę, watrobowe wyniki tez złe wyszły:-( Ryczec mi sie chce.... na wadze nie przybrał ale to z winy żółtaczki, ide sie pakować...
Dobrze ze poszłam dzisiaj do pediatry...
Pozdrawiam!
Kochana będzie dobrze, szybciutko Mały dojdzie do siebie i będzie super. Trzymajcie się, buziaki;-)
 
reklama
a co do meskich palochow czy wy wiecie ze ja nadal se nie pouzywalam ?? ahahahh U gina bylam i co ? wsio ok ,zakaz zachodzenia w ciaze ahahah po cesarce ! i czekamy na pierwszy okres co by dobrac antykoncpecje ,wiec se bedziemy na gumkach jechac !
NO ale ze ja padniata zasypiam jak tylko glowe do poduchy przyloze ,to nie ma maz kiedy mnie bzykac ,odsypiam ciaze ,odsypiam pobyt w szpitalu ,odsypiam cesarke ,odsypiam nocki z malym itp ....wiec co rano wstaje i se mowie ze dzis se bzykiniemy i co ? wieczorem po prysznicu juz mnie nie ma ahahaha !

Ostatnio nawet warknelam jak mnie probowal Jarek wybudzic ahahah ....:-D:-D
dzis mi powiedzial ze wezmnie mnie na spiocha bo jak mnie wybudza to agresywana jestem ahahahahah !!!!!!!!!!;-);-);-)
Ah Kochana nawet nie mów. Mój ciągle pyta kiedy możemy a ja sama nie wiem, muszę wpierw na przeglądzić zajechać. Pytanie kiedy?? Mi też już brakuje seksiku:-p
 
Do góry