reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Smutne wiadomości po wizycie .......

dostałam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić ...

Rozpoznanie: obserwacja tętna płodu, słaby przeływ pępowinowy i moje wysokie cisnienie 138/80 :/

Boję się ...

lepiej tak niz zeby cos sie mialo nie daj boze dzic z malenstwem !! juz oni cie tam przypilnuja !!


a ja poszlam obudzic meza i wlasnie wstalismy ... po jakis 2h spania :)
 
A ja ostatnio miałam ciśnienie na wizycie 135/75 i mówiła mi ginka że dobre - to ja już głupieje :szok:
Jak myślicie mam się martwić?
ja mialam 140/90 i powiedzial ze jakby sie
utrzymywalo albo roslo to ze mam jechac na IP...
ale spadlo po dwoch dniach...

ale chyba mea pisala ze 140/90 jest granica w ciazy..
a jak nie mea to sorry ale jedna z cisnieniowek;-)
 
A ja ostatnio miałam ciśnienie na wizycie 135/75 i mówiła mi ginka że dobre - to ja już głupieje :szok:
Jak myślicie mam się martwić?

w ciazy najwazniejsze ejst to dolne ... jesli jest 80 to jest w granicy ryzyka !! 90 to juz duzo a 100 to juz 100% IP !! tylko trzeba pamietac ze na wizycie to cisnienie moze skakac !! bardziej miarodajne sa ciagle pomiary w domu !!
a jak nessi miala zaobserwowany slaby przeplyw pempowinowy to juz wogole wskazanie do obserwacji - to co kopciuszka pisala - ze lozysko moze juz tracic swoje zdolnosci !! i to jest przy nadcisnieniu czesto spotykane !
 
Ostatnia edycja:
lepiej tak niz zeby cos sie mialo nie daj boze dzic z malenstwem !! juz oni cie tam przypilnuja !!


a ja poszlam obudzic meza i wlasnie wstalismy ... po jakis 2h spania :)


A myś3ałam że to ja tylko tak padam :tak:, W ciągu 10 min potrafię zasnąć. Po prostu padam i już :tak:

Nessi wszystko będzie dobrze, nie martw się :tak:

Ja z ciśnieniem to akurat mam odwrotny problem. Na ostatniej wizycie 100/60 :-(. Ale pamiętam ,ze jak chodziłam do pracy to mi koleżanka mierzyła, bo fale gorąca mnie zalewały to miałam 140/80.
 
ja mam nadzieję, że mojej tak szybko nie zabierze, młoda jest jeszcze( 54 l), i zdrówko jej dopisuje, a tu na ziemi będzie bardziej potrzebna, np mi :)
Moja miała 51 lat , a byłam w 8 m-cu pierwszej ciąży, i jej najlepszy tekst, żeby tak pożyć do końca roku to będzie jej się należała 13-tka i da nam na garderobę:tak::tak:, cóż nie zdąrzyła, a teściu sknera kupił sobie nowy samochód:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry