reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Jestem w końcu:-)
Wypuścili nas na urlop:-) Tzn bilirubina ładnie spada i musimy się jeszcze w piątek stawić na badanie krwi!
Ale już jesteśmy w domku:-)
W Rybniku wysyp żółtaczek...ze mną jeszcze dwie dziewczyny leżały!
Ogólnie nie było najgorzej ale nudy okropniaste:no:
I była 3 miesięczna dziewczynka z kolkami...boże myślałam że do głowy dostanę wieczorami jak ona płakała!!!
Ja już chcę żeby było po tym niebezpiecznym okresie:no:
Dobra buziaki dla wszystkich i idę poprzytulać moją stęsknioną księżnizckę:-)
 
reklama
faktycznie szalona... jeszcze spacer bym zrozumiala ale do tesco?????????? w te tlumy kichajacych i kaszlacych ludzi????// nie no ja bym dmuchala na zimne......
 
a ja juz nie mam sily............ do niczego.... wiec córeczkko moja kochana wychodz juz bo mamusia peknie w koncu albo sama juz nie wiem,,,,,,, a dzis to wogole sie masakrycznie czuje.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Po tygodniu mozesz smialo przystawiac do okienka:tak:a po okolo 2 na spacerek;-)teraz nie jest jeszcze mocno zimno wiec luzik;-)



A mozesz podac?Ja mam tez pomiary przeplywow to moze porownamy.Moj gin twierdzi ze ja mam ok.



Musisz zaznaczac plusiki w tych postach dziewczyn co chcesz odpisac;-)tam pod spodem bedzie.
Ja zaznaczysz plusa to zrobi sie - czerwony,potem jak juz nazbierasz kilka to normalnie odpisujesz.

mi taż się wydaje że tak po ok. tygodniu zacznę werandować a spacerki-to wszystko zależy od pogody
znajoma to z 3-dniowym dzieckiem pojechała na zakupy do tesco-bo jej położna powiedziala że może
SZALONA

faktycznie szalona... jeszcze spacer bym zrozumiala ale do tesco?????????? w te tlumy kichajacych i kaszlacych ludzi????// nie no ja bym dmuchala na zimne......

AGUS jak fajnie ze juz w domku:-)niestety zoltaczka to nie jest zalezna od nas:no:bardzo duzo dzieci ja ma:tak:no ale oby juz bylo po;-)

OOO dziala - dzieki Kopciuszku :)
 
a co tu dzisiaj taka cisza????? no normalnie nam sie dziewczynki rozsypuja i juz nie maja dla nas czasu:( szkoda ale ja oczywiscie wszystkie rozumiem..... pewnie niebawem ze mna bedzie tak samo:)
 
to chyba jak wiekszosc z nas:)

zastanawiam sie nad kupnem pasa poporodowego..... i jakos na zaden sie nie moge zdecydowac... a przeraza mnie fakt takiej miekkiej obwislej skory... i tej pustki w srodku...........[/QU
Co do pasa poporodowego to ilu ludzi tyle opini, niektorzy twierdza ze nie zakladac bo sie miesnie brzucha rozleniwjaja a inni ze bez niego ani rusz
ja mam ale nie wiem czy bede uzywac zobaczę po porodzie
 
reklama
A ja nie wiem jak robic tego multiposta i tez tak dopisuje i dopisuje co chwila

hehhe przy kazdej wiadomosci naciskaj tego plusa ktory zaznaczy sie na czerwono i zamieni w minusa:-) a pozniej jak nacisniesz odpowiedz to ci wszystkie wyskocza i tylko pod kazdym po kolei dopiszesz cos od siebie:-)
 
Do góry