reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
rozbroilas mnie z ta mama :) ja to bym chciala zebym mogla z moja mama szykowac swieta /to jest takie super swiateczne przezycie/ a tesciowa to swieta szykuje na odwal sie ...


k woli wyjaśnienie -ja nie szykuję z mamą świąt, bo byśmy się zabiły :-D:-D:-D, bo my jak włoska rodzina, a jeszcze siostra do szczecina przyjeżdża to już mieszanka wybuchowa- mama robi u siebie w domu i przywozi w garnuszkach- ewentualnie odgrzewa u mnie:-):-)
A teściu jest tak bardzo świąteczny, że ozdoby choinkowe w tym roku rozdał, bo bez sensu ubierać tą choinkę:-D:-D:-D:-D:-D
Zapraszam rodzinę B do siebie- niech mają- przynajmniej święta są na moich warunkach a B jest szczęśliwy, zależy mi aby rodzina trzymała się razem i skoro oni nie potrafią o to zadbać to my z B staramy się to zrobić. Mi to nie przeszkadza- jak przyjdą jest miło i fajnie, co prawda ja robię ale zawsze jest to na moich warunkach, ja się spełaniam, jestem szczęśliwa a oni to przynajmniej doceniają.
 
To nie przygotują coś specjalnie dla Ciebie? Nie trzeba koniecznie jeść karpia smażonego, i pierogów z kapustą ( choć sobie nie obmówię) obmyśliłyśmy, że zrobimy też łososia pieczonego w foli- i dietetyczne i świąteczne ( choć troszkę- bo to przecież ryba)
watpie...
wiesz nie bede sie tez prosila powinna wiedziec jako matka ze niekorych rzeczy nie wolno...
ale jak kiedys probowalam poruszyc ten temat to niestety uslyszalam ze rzesadzam i ze mozna wszystko jesc tak jak w ciazy...
wiec nie licze na nic specjalnego...
najwyzej bede za wszystko dziekowac i zjem potem sama na gorze...
 
watpie...
wiesz nie bede sie tez prosila powinna wiedziec jako matka ze niekorych rzeczy nie wolno...
ale jak kiedys probowalam poruszyc ten temat to niestety uslyszalam ze rzesadzam i ze mozna wszystko jesc tak jak w ciazy...
wiec nie licze na nic specjalnego...
najwyzej bede za wszystko dziekowac i zjem potem sama na gorze...
nie martw się.. ja jeśli nie daj Boże rozpakuje sie przed swietami to zostanie mi albo ucieczka do mamy na swieta albo upichceniu czegos dla siebie..
bo ja kto moja tesciowa twierdzi ona zaraz po porodzie objadła sie grochówka i nic jej nie bylo.. o_O
 
A ja mam jeszcze pytanko: czy możliwe jest żeby zaczął się poród zanim brzuch zdąży opadnąć????? Domyślam się, że nie, ale nigdy nic nie wiadomo :happy:.


Aaaaaa wiecie co- miałam kontrolę z ZUS-u- zapomniałam wam napisać. Sprawdzali, czy aby na pewno przebywam na chorobowym a nie czasem w pracy. No jasne- ostatnie co by mi się teraz chciało- to siedzenie w pracy. Wkurzyłam się, bo ledwo co dostali moje papiery od pracodawcy, minęło może z 5 dni i już byli sprawdzić. Dziewczyny a dostajecie regularnie zasiłek chorobowy z ZUS, bo mi jeszcze nic nie wpłynęło, ale ponoć mają na to 30 dni??????


co do zus-u to ja na przyklad jak bylam na zwolnieniu od maja no to w czerwcu dostalam za maj pieniazki ods pracodawcy a z zusu dopiero w sierpniu mi wyplacili wiec 60 dni pozniej dostalam wyrownanie za 2 miesiace,,,,


hehe ja moge zjesc 2 jablka dziennie.. jak zjem 3 to z wc nie wyjde hehehe


a ja bez conajmniej kilograma jablek dziennie chyba bym umarla:) no pochlaniam je strasznie ale za to do innego jedzenia jakos w zasadzie mnie nie ciagnie


a tak poza tym to DZIEN DOBRY:):-)
ja jakas strasznie zmeczona sie dzisiaj czuje.... no normalnie na nic nie mam ochoty i jakos mi tak ssssstrasznie ciezko jest.... masakra...... nie ruszam sie juz dzis nigdzie....
 
reklama
Smutne wiadomości po wizycie .......

dostałam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić ...

Rozpoznanie: obserwacja tętna płodu, słaby przeływ pępowinowy i moje wysokie cisnienie 138/80 :/

Boję się ...
 
Do góry